Příspěvky uživatele - 71.8

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hydro gear - hlucnost, zvuky, 23.6.2008
Přesně tak.Mě to dělalo to samé a bylo to ložisko j jedné z kladek dráhy klínového řemenu. Dost špatně se to hledá protože kladek je je dost a pazvuky zkresluje hluk celé soustavy.Dělalo to po uvolnění spojky když se kladky roztočily.
Marze, 16.6.2008
Já mám taky Partnera smontovaného v U.S.A a tvrdím také, ž e made in U.S.A není co   bývalo. Nehledě, že všechny šrouby na traktůrku je Whitvort.Spojka z Milwaukee = pomalu jak ČÍNY
Zahradní traktůrek, 16.6.2008
Pochybuji, že náprava je litinová. Litina je sama o sobě křehká.Spíš je to zušlechtěný ocelový výkovek což je rozhodně lepší než nějaký svařenec. Jinak Partner, Hq, Johnsered,  a Electrolux má tu nápravu standartně taky. Jinak jsem dnes u... celý příspěvek >
Zahradní traktor Husqvarna CTH 220 Twin, 15.6.2008
Když se zmiňujete o spojce tak mi dnes totálně schořelo po roce jedno ze tří,,čínských ´´ ložisek ve spojce. Ze spojkového talíže létaly úplně jiskry. 3-4 kuličky se úplně vytavily a kus klece.Naštěstí to nebylo to speciání axiální,... celý příspěvek >
Jaký traktor pro zahradu cca 2 ha?, 13.6.2008
Těch 62000 Kč by tak odpovídalo té kvalitě JD. Je to podobná pouťovka jako ostatní značky na trhu.
Test motorových kos - křovinořezů na itest.cz, 13.6.2008
Vážený pane, srovnávejte srovnatelné.HQ 323 má obsah 24,5 cm3 a Hitachi CG33EJ má 32,2 cm3. Nepochybuji, že by Hitachi dalo na frak HQ 323 zrovna tak já s HQ 235 - 36 cm bych vyškolil Hitachi CG33EJ.
Zahradní traktůrek, 12.6.2008
Ložiska v řemenicích jsou na tvrdo zavařené céočkem u HQ. U John Deeru zase na tvrdo snýtované obě poloviny řemenice.
Zahradní traktor Husqvarna CTH 220 Twin, 12.6.2008
U Partnera je výfuk do koše o 1/3 vyšší a kousek širší než u John Deera.Koukal jsem na JD na výstavě.I když u JD je nad žac. ústrojím ten větrák tak si myslím, že se velkým množstvím mokré trávy bude výfuk cpát podobně jako u ostatních značek pokud... celý příspěvek >
Zahradni traktor - co vybrat, 12.6.2008
Zajímalo by mě s jak vysokou mokrou trávou si dovede turbína u JD 300 ještě poradit aniž by se výfuk ucpával.
Jaký traktor pro zahradu cca 2 ha?, 11.6.2008
Je to pěkný traktor, ale za těch 140 táců nestojí.
Zahradní traktůrek, 11.6.2008
Za 10 let   je ze sekačky nebo traktůrku pokud to používáte často stejně šrot ať tam je motor BS nebo jiná nebevíc propagovaná značka proto bych nedával přednost nějaké věhlasné značce kde platíte dost navíc právě pro tu značku.
výběr křovinořezu? HQ 235 HQ 333 MS 340, 11.6.2008
u Hq 235 ho normálně používám i s kovovým krytem.
Rozlámání kamene - trhací prášek?, 9.6.2008
Dobrý, ale chce to kamen rychle schladit v největším žáru větším množstvím vody.
Zahradni traktor - co vybrat, 8.6.2008
Také by mě zajímalo co jste měl 4x za stejnou závadu u Star jetu na reklamaci.
Jaký obraceč sena pro Dakr Panter?, 5.6.2008
Já si pořídil na o málo větší výměru přizpůsobený koňský obracák za frézu PF-62. 4000 m2 mám šetrně otočeno za 15-20 minut.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika