Příspěvky uživatele - 247.97

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Olej Stihl HP ultra, 29.5.2016
Dobry den pane xx.19.98. Mrzi ma, ze to co pisem posobi umanuto. Tomu co ste napisali som nachylny ČIASTOČNE uverit (bez ironie), lebo : 1. Vase stroje su vyrobene pred viacerymi rokmi, ked vyrobcov este tak vela neterorizovali ekolimity od... celý příspěvek >
Olej Stihl HP ultra, 29.5.2016
Na vas asi argumenty nefunguju. Z hladiska svojej psychohygieny postupujete zrejme dobre, len sa zanovito uisťujete sameho seba, ze sa nic nestalo. Ovšem neodbytne mi to pripomina reakciu -násť ročnej blondinky, ktorá si tiez často nepripušťa realitu... celý příspěvek >
Olej Stihl HP ultra, 29.5.2016
Ako ziacik zakladnej skoly som jazdil (z vtedajsej nevedomosti) na velkom skutri na cisty benzin uplne bez oleja. A velmi podobne ako vy, "  ...a žádný problémy nebo poškození motoru nebo špatného výkonu jsem nezaznamenal... ". To ovsem... celý příspěvek >
Olej Stihl HP ultra, 28.5.2016
Kazdy komercny benzin v ČR a v SR časom degraduje 2T olej primiesany v benzine pre 2T motory. Ale nie su to uslachtile aditiva, co to sposobuju, ale su to BIOGRCE nasilu pridavane do benzinu podla legislativy EU. Pan Standa_hk si asi omylom vybral... celý příspěvek >
Motor Tecumseh, 28.5.2016
Honda je stale kvalitny vyrobok, pri normalnom zachadzani vóbec nepotrebuje servisneho technika, preto servisaci na nej nezarabaju a nemaju ich radi. Alebo je to inak? Ak nedoplnite technicke konkretnosti, budu to iba pivné kecy. Zkušenost... celý příspěvek >
Křovinořez na sekání trávy na pozemku, 26.5.2016
Pane Lukáši,  zialbohu nemozem dat jednoznacne technicke stanovisko, lebo predajcovia benzinov mlzia pravdu. Ale napriek tomu sa predsa volaco podarilo zistit: 1. Pouzivat premiove benziny Verva alebo V-Power-RACING (t.j. nie obycajny... celý příspěvek >
Křovinořez na sekání trávy na pozemku, 26.5.2016
Iba dve nehádave poznámky: 1. Ano, sTrabantem se dá dneska přejet zeměkoule. Ale vyfuk mate vyse 3 metre za sebou a nasmerovany dozadu a a 99,9% jazdy idete vpred a vzduch smrady strhava vzad za vozidlo a navyse sedite v uzatvorenej kukani...... celý příspěvek >
Křovinořez na sekání trávy na pozemku, 25.5.2016
Mne by boli rady p..228.77 z 25.5.2016 20:02 boli dost na draka, lebo: 1. Odignoroval okrem ineho napr. smrad zo spaleneho oleja, rev 2taktu,...atd,  proste veci na ktorych mi zalezi 2. Aj ked v zasade suhlasim, ze minimalne vibracie na... celý příspěvek >
Křovinořez na sekání trávy na pozemku, 25.5.2016
Jasnu odpoved na vase nejasne dohady o udajnej obmedzenosti vykonu, ktore sa mozu vyskytnut davaju jak prakticke skusenosti, tak hrba videi na youtube, pozri napr.:  https://www.youtube.com/watch?v=xGsG20yXO9A Vsimnite si, ze ten hlucny... celý příspěvek >
Křovinořez na sekání trávy na pozemku, 25.5.2016
Ach jo. Minuly rok som kupoval nejake drobnosti na Hondu435 v miestnom zastupeni Hondy, a vsetko bezproblemovo PODLA KATALOGOVYCH CISEL HONDA. Kazdy diel bol omarkovany katalogovym cislom honda, ciarovym kodom a napisom Made in Japan, zrejme z... celý příspěvek >
Křovinořez na sekání trávy na pozemku, 25.5.2016
Predchodzi prispevok zle zaradilo, patri pod prispevok p. Lukáša,. xx.228.92,  z datumu 23.5.2016 22:22
Křovinořez na sekání trávy na pozemku, 25.5.2016
Pane Lukáši, pisete, ze "Nikde jsem se to nedočetl jestli Honda má nějaký silentblok nebo ne. " Ak si chcete nieco precitat o AV systeme Hondy435, môžete tak urobit na produktovych strankach vyrobcu, napr. hondastroje CZ. Neberte v potaz... celý příspěvek >
Křovinořez na sekání trávy na pozemku, 24.5.2016
Pane Lukáši,  je to jednoduche, neriadte nikym v tomto threade. Samozrejme ani mnou. Odznelo tu dost argumentov, zvážte ich, pripadne si overte - aspon na internete. Ak sa da, omakajte si stroj, nechajte si ho nastartovat, ak sa... celý příspěvek >
Křovinořez na sekání trávy na pozemku, 24.5.2016
Á, pan ma asi okrem sluchu vypnuty celkovy aj prijem, lebo nereaguje na argumenty. Nevadi. Stihl je dobra znacka a FS 360 je dobry vyrobok, o tom snad nie je diskusia. Ovsem je to uz docela slusne hebedo pre potreby tazatele. Ozaj ho potrebuje??... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika