Křovinořez Hecht 143



Jandik - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (54) - 197.98 (?)
9.6.2010 12:20

Pod to se podepisuji. Kopoval jsem Hecht 132 v jedné ústecké firmě. Trápil jsem se s ním celý víkend. Šlapal jenom na sytič a po deseti minutách už ani to. Prostě pořád chcípal, po přidání plynu. Odvezl jsem ho na prodejnu, kde mi ho na počkání zdarma seřidili.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5   
                     
host - 27.34 (?), 5.10.2010 18:57
Dobrý den, uvažuji o koupi stroje Hecht 143, zejména pro vyžínání slabého náletu a malinčí. četnost sečení: cca 4 hodiny 3x ročně na ploše 20 x 50 metrů. Je tento stroj pro tyto účely vhodný? Neutavím ho?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
zbytek - (4) - 128.78 (?), 7.6.2010 11:18

Tak jsem projel a obvolal pár prodejců v blízkém okolí (vysočina),ale zatím žádný nemá nový typ s hřídelí.Prý se ještě doprodávají s bowdenem.Pokud někdo ví, kde se prodává již z hřídelí, prosím o info.Děkuji. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 198.242 (?), 7.6.2010 13:39

Samozřejmě potřebují se zbavit starších kusů a začnou je nabízet až je doprodají. Zkuste to na více místech a určitě uspějete.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 69.38 (?), 9.6.2010 7:24

Zdravím všechny, také uvažuji o tomto křoviňáku a mám dva dotazy. 1.Co si mám ještě k 14S BTS objednat (cívku, žací hlavu, strunu atp.), abych využil cen z e-shopu a nesháněl za chvíli nějaký spotřební materiál? Sekat budu cca 500 m2 (tráva, kopřivy, nálety) tak 3x do měsíce. 2. můžu pro něho používat směs co liju do pily Stihl (červený Stihl olej 1:50)? Díky za vaše odpovědi, Tomáš P.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 198.242 (?), 9.6.2010 12:08

Co se týče oleje ten pro Stihl vyrábí Castrol takže je stejný jako doporučený od Hechtu. Ten nemusíte měnit. Příslušenství záleží na tom zda budete mít verzi s pevnou tyčí a nebo s tzv bowdenem. Tak se možnost použití příslušenství liší. Pokud s pevnou tyčí tak si dokupte trojzubec 300mm a pokud bowden tak 250mm jinak hrozí přetočení bowdenu.  Strunovou hlavu a čtyřzubec máte v základu.Ale váhal zda 150kč sleva v e-shopu stojí za to, protože není nad to pokud to někdo složí naleje seřídí a poradí s obsluhou. Není to televize já bych toto kupoval ve firmě která má servis a seřídí to při předání. Zní to hloupě ale každý dvoutakt typu motorové pily křovonořezu by se měl seřizovat podle nadmořské výšky kde bude použit

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Jandik - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (54) - 197.98 (?), 9.6.2010 12:20

Pod to se podepisuji. Kopoval jsem Hecht 132 v jedné ústecké firmě. Trápil jsem se s ním celý víkend. Šlapal jenom na sytič a po deseti minutách už ani to. Prostě pořád chcípal, po přidání plynu. Odvezl jsem ho na prodejnu, kde mi ho na počkání zdarma seřidili.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 132.90 (?), 9.6.2010 18:54
Tak křovinořez už mám doma o pár set levněji než z eshopu, jak jsem se na něj ptal po telefonu tak mi hned nabídli slevu. Když je studený, tak 2x-3x se sytičem a pak napoprvé bez sytiče chytne. Po zahřátí chytá napoprvé. Jak tu někdo zmiňoval ten test, tak je to PR článek MF nic jinýho. Benzín do něj naleju bez problémů i když leží na zemi, má hrdlo vyústěné nahoru, takže ani žádné vytékání nehrozí, pokud se tam teda nesnažíte nacpat víc než může vejít. Motor je pro mé účely dostatečně silný, lopuchy, vysoká tráva, bodláky a vůber bordel kolem stavby cca 1000m2. Jen když seču hodně vysokou trávu tak se namotává na hlavici, ale ta tráva už má tak 75cm, chce to sekat častěji a bude to ok. nezapomeňte si hned koupit náhradní strunu, ta co tam je dlouho nevydrží. Kanystr co je v balení je super na míchání správného poměru benzinu bo má dost rysek a dvě hrdla - olej a benzín, ale na uchování benzínu se fakt nehodí, netěsní. Popruhy na upevnění jsou na obě ramena s dobrou vychytávkou na rychlé odepnutí. Zatím spokojenost, zahrada posekaná a křoviňák za ty peníze :-) bych se okradl kdybych ho nekoupil
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 69.38 (?), 10.6.2010 7:53

Oky, díky za názor. Zjistil jsem ze v prodejně se servisem 10 km ode mne ho mají za cenu z netu, už jsem si ho objednal. Chci ten s pevnou dělenou tyčí. Možnost použití směsi z pily je také +. Tak dokoupím strunu, s trojzubcem nevím, pozemek je dost členitý, abych motor a hřídel hned neoddělal, zkusím to nejdříve se strunou. Tomáš P.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 198.242 (?), 10.6.2010 9:30

Rozumný názor. Trojzubec je vhodný na výmlatky(maliny atd bez trávy) takže od něj nečekejte zázraky v trávě tam je nejlepší osmizub vzlášt ve stařině. Nebojte se že trojzubcem zničíte převod, pokud tam bude hřídel.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 64.190 (?), 10.6.2010 17:28

Co se týče oleje ten pro Stihl vyrábí Castrol takže je stejný jako doporučený od Hechtu? a vy ste k prisiel k tejto vedomosti?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika