Příspěvky uživatele - 128.78

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Durman, 29.8.2011
Ahoj, pěstuji již několikátý rok durmany - bílé, žluté, oranžové. Letos se mi do listů někdo pustil a nevím kdo? Jsou zcela okousané. drobné dírky od středu. Možná by to mohl být nějaký škůdce, který listy "vysává" zevnitř. List je nejdříve... celý příspěvek >
Bougainvillea v zimě, 4.6.2011
Dobry den chtěl bych se zeptat jak mam zasazet Bougainvillea předem diky za odpověd.=)
Křovinořez Hecht 143, 7.6.2010
Tak jsem projel a obvolal pár prodejců v blízkém okolí (vysočina),ale zatím žádný nemá nový typ s hřídelí.Prý se ještě doprodávají s bowdenem.Pokud někdo ví, kde se prodává již z hřídelí, prosím o info.Děkuji. 
Částečně zděná pergola, 7.5.2009
Dobrý den, radi bychom si svépomocí postavili částečně zděnou pergolu. Dívali jsme se na internetu a moc nápadů na zděnou pergolu není. Chtěla jsem Vás poprosit jestli máte něco podobného doma, tak bych Vám byla vděčná za nějaký nápad nejlépe... celý příspěvek >
Řez systémem Pillar, 10.1.2009
Připadá mi to pěkně a názorně zpracované. Václav
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika