Příspěvky uživatele - Jandik

Rýč fiskars, 5.10.2011
Souhlas. Mám Ergonomic rýč zahradní špičatý a spokojenost veliká.
Rýč fiskars, 4.10.2011
Původním tazatelem ve zmíněné diskuzi (viz. výše) jsem byl já. Po roce a půl mohu jenom doporučit.
Okrasné trávy - přesazení v říjnu?, 4.10.2011
Zdravím, loni jsem dostal trsy okrasných tráv. Samozřejmě jsem je umístil na nevhodné místo. Je možné v říjnu celý drn nebo trs vyrýt a přesadit na jiné místo? Moc děkuji za rady a názory.
Zrytí okolo plotu - zamulčování, 6.6.2011
Rád bych zryl určitý pás podél plotu a zamulčoval to kůrou, aby se nerozlézala tráva k sousedovi. Bude stačit, když zryji, jednotlivé drny otočím a pak nasypu cca 10 cm kůry? Nebo je nutné ty drny oklepat a odvézt. Prostě mi jde o to, zda pokud ty... celý příspěvek >
Sekačka - výměna oleje za jinou značku, 27.5.2011
Mám rok starou sekačku Partner. Poprvé jsem do ní dával olej Castrol 4T. Když jsem se byl podívat u nás v obchodu, měli pouze Oregon 4T. Je to dobrý olej? Nebudou nějaké komplikace, když bych změnil značku?
Zahradní gril Hecht Sentinel, 14.5.2011
Nemáte někdo zkušenosti s grilem Hecht Sentinel? Píše se tam, že se dá použít jako udírna. Syrové naložené maso tam asi nevyudím, že? To bude tak max. na "přeuzení" klobás nebo párků?
Sekerka Fiskars X11, 6.5.2011
Co třeba originální ostřič nožů a seker Fiskars?
Želva v zahradním jezírku, 24.4.2011
Mimochodem, pokud budete mít v jezírku želvu (předpokládám, že to bude nejběžnější želva nádherná), rozlučte se s rostlinami v jezírku.
Želva v zahradním jezírku, 24.4.2011
Máte pravdu. Prostě čím hlubší, tím lepší :-)
Želva v zahradním jezírku, 23.4.2011
Důležitá je hlavně hloubka, aby voda v jezírku nepromrzla až ke dnu. Nezámrzná hloubka je tuším 80cm? Ale určitě by bylo výhodnější vzít želvu na zimu domů, popřípadě jí zazimovat v lednici. Okolo jezírka by mělo být hrazení, aby želva neutekla a od... celý příspěvek >
Sekerka Fiskars X11, 27.3.2011
Díky, to jsem potřeboval vědět. Nějakou obyčejnou jednoruční sekerku mám, ale problémy mám i u špalků 20 cm, prostě je nedám. Takže větší Fiskars.
Sekerka Fiskars X11, 27.3.2011
Potřebuji koupit sekerku na naštípání menších špalků na ohýnek, osekání větví a další drobné věci. Myslíte, že bude stačit X11 nebo raději větší? O sekerách Fiskars jsem slyšel legendy, kdy lidi rozštípli i špalek, na kterém sekali dříví, tak abych... celý příspěvek >
Koupit zahradu?, 2.1.2011
Díky všem za názory. I když jsem zahradník zelenáč, baví mě to. Moc. Samozřejmě se ale jedná i o jistou formu uložení peněz. Prostě mi šlo o to, jestli cca 190 000 Kč za zahradu o 900 m2 není až příliš moc. Zahrady v jiných koloniích se prodávají za... celý příspěvek >
Chilli papričky - pěstování v květníku, 2.1.2011
Dával bych si na to pozor. Některé papričky jsou pouze na ozdobu. Ale pokud píšete, že jsou ve tvaru lampionků, tak to vypadá na habanero. Dovolím si malé rýpnutí, pokud bych chtěl pán zkusit skutečně nepoživatelnou papričku, ať zkusí naga... celý příspěvek >
Koupit zahradu?, 2.1.2011
Zdravím, měl bych takový asi neobvyklý dotaz. Před rokem jsem "koupil" zahradu, která je v majetku města. Odstupné bylo 60 000 Kč. Zahrada je asi 900 m2, cca 20 jabloní, třešeň, rybízy, altán. Viz. zde. Začalo se proslýchat, že město se bude... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika