Honda HRX 537 VYE - najnovsi model. Doporucujete kupit?



host - 84.178 (?)
12.1.2008 19:14

Trefil jste to přesně a na to jsem se snažil upozornit autora úvodního příspěvku. Honda i např. Husqvarna Vám neuzná prasklý plastový skelet ani omylem, jedině snad že prokážete, že k prasknutí skeletu nedošlo při práci.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
                     
host - 16.7 (?), 4.10.2007 22:55
info@firmawojcik.pl Poptávat kosiarki honda HRX 537 C1 HXE. JE V AKCI ZA BRUTO 2.587 ZL.Adresa:FIRMA WOJCIK SP.J. ul.Kunickiego 96 20-412 LUBLIN Tel.:+48(081)744-47-70 Také firma ve Waršavě ji nabízí za podobnou cenu.Zkuste si sami zahledat na internetu a uvidíte.Pokud Vám ji dodají, dejte vědět, Já ji budu poptávat až po novém roce.Mrzí mě kartelové ceny našich prodejců. Ivo
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 70.233 (?), 5.10.2007 10:23

Děkuji za tip. Je to na tomto odkazu. Cena je super. http://www.sklepwojcik.pl/?p=748&o=kosiarki_z_koszem_z_napedem_honda_hrx_537c_vye_z_napedem

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 64.198 (?), 11.10.2007 8:47
Tak jsem se odhodlal a objednal jsem si Hondu HRX 537 VYE od firmy Wojcik z Polska. Už mne kontaktovali z firmy. Ohledně dopravy by neměl byt problem, tak uvidíme. Až sekačka dorazí dám vědět jak to vše proběhlo a na kolik peněz mně to vyšlo.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 190.163 (?), 11.10.2007 18:08
Zdravím a držím palce, ať všechno dobře dopadne. Já půjdu na přelomu roku ve Vaších šlépějích. Za ušetřené peníze asi přiobjednám náhradní sady nožů, látkový koš, servisní sadu - oleje, svíčku, filtry vzduchu, no a ještě asi zbude dost financí na benzín na 10 let provozu a případné servisní prolídky. Ivo K.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 129.122 (?), 9.1.2008 11:27

https://www.zahrada.cz/forum/mala-mechanizace/typ-kosacky-vyber-41768/?retezec=honda%20hrx

Honda neuzná prasklý plastový sklet jako reklamaci.

Mají velmi chytře napsané záruční podmínky. A ty budou platit i na jiná poškození jakých koliv druhů sekaček i materiálů.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 84.178 (?), 12.1.2008 19:14

Trefil jste to přesně a na to jsem se snažil upozornit autora úvodního příspěvku. Honda i např. Husqvarna Vám neuzná prasklý plastový skelet ani omylem, jedině snad že prokážete, že k prasknutí skeletu nedošlo při práci.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 238.125 (?), 24.1.2008 15:57

Pokud vám někomu někdy neuznal reklamaci plastového skeletu sekačky Honda, tak mi napište do fora kontakt.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 75.154 (?), 13.3.2008 18:02

Dobrý den jen bych rád zmínil mé zkušenosti s reklamací skeletu sekačky. Plastový skelet se mi zdál nezničitelný a věčný co se týče životnosti, naštěstí Honda již od těchto skeletů upouští. A ze záručních podmínek plyne, že jakékoliv poškození nespadá do záruky.

Odpověď z HONDY:

Dobrý den,
pokud se jedná o Vámi popisovaný problém – proražený skelet u sekačky HRX 476 C SXE – záruční knížka zmiňuje následující větu:
U travních sekaček řady HRX poskytuje firma HONDA „Doživotní záruku“ na odolnost skeletu sekačky proti průrazu a ztrátu elastických vlastností materiálu skeletu při běžném použití.

Zároveň obsahuje následující část:
• Pokud při pojezdu sekačky míjíte překážku, dbejte, aby nedošlo k najetí na překážku či zasažení překážky rotujícím nožem. Nikdy nepřejíždějte sekačkou cizí předměty.
• V případě sečení trávy v neznámém terénu, s terénem se řádně seznamte a odstraňte všechny předměty ležící na zemi, které mohou být sekačkou zasaženy a vymrštěny. Při sekání stůjte vždy na straně ovládací rukojeti sekačky.

Z těchto vět vyplývá následující:
1) záruka se v tomto případě vztahuje pouze na poškození způsobená běžným použitím. V okamžiku, který jste popsal, tzn. kdy došlo k proražení skeletu v délce 10 cm, muselo dojít k průrazu skeletu velkým kamenem, čímž jste porušil část návodu k použití zmiňující způsob práce – sekání trávy. Vždy musí být sekán prostor který znáte, tzn. že sekačka není určena k sekání „neznámého“ prostoru o kterém nemáte přehled jaké překážky se v něm nachází.
2) Vzhledem k tomu, že jsem sekačku neviděl, nedokážu se 100% kompetentně vyjádřit v tomto okamžiku, nicméně se domnívám, že vyjádření servisního technika, který stav stroje posuzoval, je adekvátní stavu stroje.

Budete-li mít jakékoliv dotazy, prosím kontaktujte mne.

S pozdravem
Filip Kolář
Technická podpora
Technical Support Operations
Honda Power Equipment

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 77.39 (?), 13.3.2008 18:09

Je to jasné. Doživotní záruka na proražení skeletu posečenou trávou 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 64.198 (?), 5.2.2008 8:48

Tak už mám sekačku doma. Vypada moc dobře. Je kupovaná od firmy Wojcik. Chtěli po mně poslat peníze předem (asi by nebyl problém) ale ja  ji nechal objednat přes známeho Poláka, který občas jezdí do Čech.

Takže konečná cena je 23000 kč.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika