Příspěvky uživatele - 64.198

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Poradte aku pilu na doma, 22.9.2009
Z vlastní špatné zkušeností z profi pilou Dolmar Vám doporučují aby jste se podíval po jiné značce.Nebo než si vyberete pilu tak se informujte u prodejce na připadnou cenu nahradních dílu.Stihl 180 Vám bude na občasné řezaní dlouho sloužit.
Motorová pila do 6000, 26.8.2009
Z levnych pil doporučim Hecht
pohnojil jsem jahody a, 7.6.2008
 Dobrý den, já nejsem žádný velký zahradník sle přerostlé listy jahodníku bych určitě prostříhal jinak budou plody určitě bez chuti BOB.
Honda HRX 537 VYE - najnovsi model. Doporucujete kupit?, 5.2.2008
Tak už mám sekačku doma. Vypada moc dobře. Je kupovaná od firmy Wojcik. Chtěli po mně poslat peníze předem (asi by nebyl problém) ale ja  ji nechal objednat přes známeho Poláka, který občas jezdí do Čech. Takže konečná cena je 23000 kč.
Honda HRX 537 VYE - najnovsi model. Doporucujete kupit?, 11.10.2007
Tak jsem se odhodlal a objednal jsem si Hondu HRX 537 VYE od firmy Wojcik z Polska. Už mne kontaktovali z firmy. Ohledně dopravy by neměl byt problem, tak uvidíme. Až sekačka dorazí dám vědět jak to vše proběhlo a na kolik peněz mně to vyšlo.
Honda HRX 537 VYE - najnovsi model. Doporucujete kupit?, 4.10.2007
Dobrý den. Za tu cenu bych to taky bral. Můžete napsat název int. obchodu v Polsku? Dík.
Motorové pily Stiga, 25.5.2006
Asi  Stiga v motorových pilach není moc v oblibě tak se musím poohlidnout po jiné značce.Co tak třeba Stihl.Mám vybraný typ 230.Co si myslite bude mi to stačit na domáci využiti.Nařežu  ročně tak asi 10 kubiků dřeva.
Motorové pily Stiga, 9.5.2006
Jaký je Váš názor na značku Stiga?Vybíram typ SP 460,nebo SP 510?Je to dobrá volba,nebo se mám radějí podívat po jiných značkach(Stihl,Husqvarna,Dolmar) Děkuji za rady.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika