Příspěvky uživatele - 16.7

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Alko nebo Stiga?, 9.6.2009
Stiga "S4" má variátor. 4 rychlosti jsou 4 zaaretované rychlosti přes variátor. Má to své výhody - nepotřebuje spojku, rychl. se volí za jízdy, jednoduchá konstrukce. Přeji šťastnou volbu při výběru sekačky. Ivo
Stiga Turbo PRO 55 S 4speed, 10.4.2009
Tuto sekačku mám rok a zatím jsem spokojený. Převod je klínovým řemenem přes variátor.  Pozice rychlostí se mění za jízdy. U tohoto stroje je třeba po každém sečení odmontovat žlutý plastový kryt nad variátorem a vyčistit prostor pod krytem.... celý příspěvek >
Kupuji zahradní traktor, 18.12.2008
Ve firmě budeme řešit podobnou záležitost. Kromě firemních ploch, máme s budoucím novým traktorem síct latifundie majitelů f. Dostali jsme tip na Český traktor STARJET Exklusive 102-20 p6, vyráběn v Jičíně. Má někdo zkušenost s tímto strojem? Děkuji... celý příspěvek >
Pryšec běložilný - zima, 9.10.2008
Světlo, světlo, světlo... Je to milovník světla. Pokud ho v zimě má nedostatek, listy shodí, ale s jarním sluníčkem se zase zazelená v plné kráse :-)
Pryšec běložilný - zima, 10.7.2008
V pohodě. Jen pozor na vítr. Kočes
Pryšec běložilný - zima, 10.7.2008
Ahoj, pryšce pěstuji na několika různých místech. Doma, kde mají nedostatek světla listy na zimu shazují, teplota nemá vliv. V práci, kde máme celou prosklenou stěnu z nich ještě za tři roky neopadl ani list. Takže je to velice světlomilná rostlina.... celý příspěvek >
Křovinořez Honda UMK 435 - zkušenosti, 6.6.2008
Téměř stejnou dělá STIGA, ušetříte asi 3000,-Kč. Já ji mám a zatím jsem maximálně spokojený. Ivo
Honda HRX 537 VYE - najnovsi model. Doporucujete kupit?, 4.10.2007
info@firmawojcik.pl Poptávat kosiarki honda HRX 537 C1 HXE. JE V AKCI ZA BRUTO 2.587 ZL.Adresa:FIRMA WOJCIK SP.J. ul.Kunickiego 96 20-412 LUBLIN Tel.:+48(081)744-47-70 Také firma ve Waršavě ji nabízí za podobnou cenu.Zkuste si sami zahledat... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika