Příspěvky uživatele - 190.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Honda HRX 537 VYE - najnovsi model. Doporucujete kupit?, 11.10.2007
Zdravím a držím palce, ať všechno dobře dopadne. Já půjdu na přelomu roku ve Vaších šlépějích. Za ušetřené peníze asi přiobjednám náhradní sady nožů, látkový koš, servisní sadu - oleje, svíčku, filtry vzduchu, no a ještě asi zbude dost financí na... celý příspěvek >
Honda HRX 537 VYE - najnovsi model. Doporucujete kupit?, 3.10.2007
Zdravím všechny příznivce Hondy HRX, hlavně ty, kterým se líbí, ale cena je pro ně příliš vysoká.Letmo jsem zabrouzdal na int. Na Anglických stránkách vychází cena HRX 537 po přepočtu za eu na 22.000Kč-25.000Kč. Ale více mě zajímali Poláci. Takže... celý příspěvek >
Honda HRX 537 VYE - najnovsi model. Doporucujete kupit?, 25.9.2007
Také se mi líbí sekačky HRX 537 ať s variátorem nebo hydropohonem. Ovšem cena 36000 Kč je neúměrně vysoká. Vítám proto informaci o cenách v sousedních zemích. Kratší záruční doba v Polsku mi nevadí. 20 let opravuji zemědělské a jiné stroje a vím, že... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika