Hecht 7100



host - 157.131 (?)
4.10.2016 7:59

Neexistuje jediné nářadí či doplněk, který by a´t už s Vari, Mountfieldu či jiných našel dostat na kterýkoliv stroj, Jestli to má v sobě kousek železa půjde to svařit. A je vyhráno. Kompletní motor stojí 5200,- a spojka 482,- vše nové se zárukou.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
                     
bunny - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (813) - 67.176 (?), 4.10.2016 0:47

pozerám stránku vari, je tam informácia, že stroje sú vyvíjané, testované a kompletizované na území ČR, teda keď to dobre chápem, tak teoreticky všetky súčiastky môžu pochádzať z číny alebo neviem odkiaľ, stroj príde do ČR buď v súčiastkach alebo neúplný napr. bez kolies a riadidiel, ktoré sa tam nasadia a dochádza ku kompletizácii. tu sa nepíše absolútne nič o tom, že stroje vari sa v ČR vyrábajú, resp. že dodávatelia sú z krajín EU, ale možno som to prehliadol. tým nechcem absolútne nič povedať, lebo verím že pri dodržaní výrobného procesu je to absolútne jedno. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 157.131 (?), 4.10.2016 3:53

Já si myslím, že kdyby to dělali doma tak se na tom webu pochlubí. To je, ale jedno. Dovážet ekonomicky zajímavé komponenty z Číny je logický krok k udržení firmy a to je naprosto v pořádku. A klobouk dolů, že tu Vari ještě je. A to myslím upřímně. Nevím jak na Slovensku, ale v ČR se toho už moc nevyrábí. Za II Sv. války se Hitler třebal jak malý pes na naše hutě, doly a strojírenství vůbec. A dneska? Na stream.cz jsme pyšní na chlapa co umí ušít oblek, anebo na frajera hasiče, který dělá peněženky z hadic. Hezký den.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 42.33 (?), 4.10.2016 4:05
Je úplně jedno a zcela druhořadý, kde se ty díly vyráběj. Podle mýho je důležitý to, jak to vyzerá ako finál a taky jak se s tím maká a jak to má reseny ovládání. To je to co me zajímá. Protože chci aby mi byl stroj příjemnej na ovládání a dobře se mi s ním dělalo. Hecht bude asi vcelku solidní jako kultivátor, ale vari je prostě jiná liga. Podívejte se na celkový ztvárnění, někdo bude říkat, že to vychází z tery a je to teda zastaralý. Podle mě to má za ty prachy co nabídnout. A to je vlastně jen o čtyři tisíce dražší než hecht. Ale co, ať si každý koupí co chce. Je to každýho věc.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 157.131 (?), 4.10.2016 4:56

Který díl Vari (dražší o 4 tisíce) máte namysli? Místní borci zde srovnávají KULTIVÁTOR Hecht7100 s Vari Global. Kde je rozdíl v ceně poněkud jiný. Hecht hravě PŘEVÁLCUJE Vari už jenom tím, že máte možnost využít dvě výstupní hřídele pro připojení dalších periferií. U Vari Vás to bude stát v tom lepším případě 14tis. (DSK-316.1PSVN) anebo lidových 22tis (DSK-316.1PSZ) a to už je doopravdy příjemný. Hezký den

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 178.9 (?), 4.10.2016 7:03
No právě, Hecht tak kultivátor, Vari navíc orba, těžká doprava a k tomu kvalita a variabilnost. Jsem zvědavý, kolik Hechtů uvidím v komunálu, kde je Vari, jako doma. Kvalita se zpravidla vyjadřuje cenou. Hezký den.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 178.9 (?), 4.10.2016 7:18
Vari má výhodu, že je velmi kvalitní a rozšířené. Tak se dá koupit za příznivou cenu cokoliv v podstatě zánovním stavu. Toto jsem přesvědčen, že u Hechta nikdy hrozit nebude a naopak bude sháňka nešťastníků po funkčním dílu. V tom Vari válcuje nejen Hechta. Koupíte na Hechta kompletní motor s klečemi, spojkou, přírubou za 5 tisíc Kč? Mě se to povedlo a inzerát nebyl nejnovější. Ne jen popichování před, ale co bude potom. Hezký den s Vari či Hechtem jak je libo.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 157.131 (?), 4.10.2016 7:59

Neexistuje jediné nářadí či doplněk, který by a´t už s Vari, Mountfieldu či jiných našel dostat na kterýkoliv stroj, Jestli to má v sobě kousek železa půjde to svařit. A je vyhráno. Kompletní motor stojí 5200,- a spojka 482,- vše nové se zárukou.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 48.106 (?), 4.10.2016 8:23
Cena přesně, aby strojek vydržel do konce záruky. V plánu je už teď samodomo vÿroba doplňků z jiných malotraktůrků, vy budete ten prodavač kseftu.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 157.131 (?), 4.10.2016 8:52

Já nic neprodávám, mě živí kolový nakladač s váhou 25 tun a s cenou několika miliónů :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 5.100 (?), 4.10.2016 11:13
Píšete jako kdyby jste měl Hechta hodně let. Já bych za něho nechtěl ručit ani v záruce.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika