Hecht 7100



host - 48.106 (?)
4.10.2016 8:23
Cena přesně, aby strojek vydržel do konce záruky. V plánu je už teď samodomo vÿroba doplňků z jiných malotraktůrků, vy budete ten prodavač kseftu.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
                     
bunny - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (813) - 67.176 (?), 4.10.2016 0:47

pozerám stránku vari, je tam informácia, že stroje sú vyvíjané, testované a kompletizované na území ČR, teda keď to dobre chápem, tak teoreticky všetky súčiastky môžu pochádzať z číny alebo neviem odkiaľ, stroj príde do ČR buď v súčiastkach alebo neúplný napr. bez kolies a riadidiel, ktoré sa tam nasadia a dochádza ku kompletizácii. tu sa nepíše absolútne nič o tom, že stroje vari sa v ČR vyrábajú, resp. že dodávatelia sú z krajín EU, ale možno som to prehliadol. tým nechcem absolútne nič povedať, lebo verím že pri dodržaní výrobného procesu je to absolútne jedno. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 157.131 (?), 4.10.2016 3:53

Já si myslím, že kdyby to dělali doma tak se na tom webu pochlubí. To je, ale jedno. Dovážet ekonomicky zajímavé komponenty z Číny je logický krok k udržení firmy a to je naprosto v pořádku. A klobouk dolů, že tu Vari ještě je. A to myslím upřímně. Nevím jak na Slovensku, ale v ČR se toho už moc nevyrábí. Za II Sv. války se Hitler třebal jak malý pes na naše hutě, doly a strojírenství vůbec. A dneska? Na stream.cz jsme pyšní na chlapa co umí ušít oblek, anebo na frajera hasiče, který dělá peněženky z hadic. Hezký den.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 42.33 (?), 4.10.2016 4:05
Je úplně jedno a zcela druhořadý, kde se ty díly vyráběj. Podle mýho je důležitý to, jak to vyzerá ako finál a taky jak se s tím maká a jak to má reseny ovládání. To je to co me zajímá. Protože chci aby mi byl stroj příjemnej na ovládání a dobře se mi s ním dělalo. Hecht bude asi vcelku solidní jako kultivátor, ale vari je prostě jiná liga. Podívejte se na celkový ztvárnění, někdo bude říkat, že to vychází z tery a je to teda zastaralý. Podle mě to má za ty prachy co nabídnout. A to je vlastně jen o čtyři tisíce dražší než hecht. Ale co, ať si každý koupí co chce. Je to každýho věc.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 157.131 (?), 4.10.2016 4:56

Který díl Vari (dražší o 4 tisíce) máte namysli? Místní borci zde srovnávají KULTIVÁTOR Hecht7100 s Vari Global. Kde je rozdíl v ceně poněkud jiný. Hecht hravě PŘEVÁLCUJE Vari už jenom tím, že máte možnost využít dvě výstupní hřídele pro připojení dalších periferií. U Vari Vás to bude stát v tom lepším případě 14tis. (DSK-316.1PSVN) anebo lidových 22tis (DSK-316.1PSZ) a to už je doopravdy příjemný. Hezký den

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 178.9 (?), 4.10.2016 7:03
No právě, Hecht tak kultivátor, Vari navíc orba, těžká doprava a k tomu kvalita a variabilnost. Jsem zvědavý, kolik Hechtů uvidím v komunálu, kde je Vari, jako doma. Kvalita se zpravidla vyjadřuje cenou. Hezký den.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 178.9 (?), 4.10.2016 7:18
Vari má výhodu, že je velmi kvalitní a rozšířené. Tak se dá koupit za příznivou cenu cokoliv v podstatě zánovním stavu. Toto jsem přesvědčen, že u Hechta nikdy hrozit nebude a naopak bude sháňka nešťastníků po funkčním dílu. V tom Vari válcuje nejen Hechta. Koupíte na Hechta kompletní motor s klečemi, spojkou, přírubou za 5 tisíc Kč? Mě se to povedlo a inzerát nebyl nejnovější. Ne jen popichování před, ale co bude potom. Hezký den s Vari či Hechtem jak je libo.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 157.131 (?), 4.10.2016 7:59

Neexistuje jediné nářadí či doplněk, který by a´t už s Vari, Mountfieldu či jiných našel dostat na kterýkoliv stroj, Jestli to má v sobě kousek železa půjde to svařit. A je vyhráno. Kompletní motor stojí 5200,- a spojka 482,- vše nové se zárukou.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 48.106 (?), 4.10.2016 8:23
Cena přesně, aby strojek vydržel do konce záruky. V plánu je už teď samodomo vÿroba doplňků z jiných malotraktůrků, vy budete ten prodavač kseftu.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 157.131 (?), 4.10.2016 8:52

Já nic neprodávám, mě živí kolový nakladač s váhou 25 tun a s cenou několika miliónů :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 5.100 (?), 4.10.2016 11:13
Píšete jako kdyby jste měl Hechta hodně let. Já bych za něho nechtěl ručit ani v záruce.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika