Zpracovani sipku



geraldG10 - (45) - 108.21 (?)
17.9.2014 8:42

Letos se chystám na víno ze sušených šípků, prý je ještě lepší, tak pak časem napíšu jak a jestli vůbec se povedlo.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                  
host - 90.233 (?), 16.9.2014 20:56

Díky za vysvětlení, takže zůstanu u klasiky, čaj v zimě zahřeje.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 220.138 (?), 16.9.2014 21:07

I ten čaj můžete mít ve formě klasické z celých plodů, tak ve formě labužnické, z plodů odjádřených. Je to zejména dobré pro děti, protože když si po vypití čaje mohou rehydratované ovoce jako černý rybíz, borůvky, josta, ibišek aj. z hrníčku vyjíst, mají jej radši.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 205.252 (?), 16.9.2014 22:24

Šípkové víno jsem dělala několikrát, ale jen jednou bylo "jiné". Chutnalo jako kvalitní víno z révy, kamarádi nechtěli věřit, že se jedná o domácí šípkové víno. Ten rok jsem měla nemocného koně, tak jsem ho brala na vycházky a přitom trhala šípky. Koník v zimě umřel a já nechala víno stát. Až po dvou letech jsem lahev otevřela, při koupi jiného koně. Už nikdy se mi nepovedlo tak dobré, nyní je to klasické šípkové "čůčo", až je postup stejný. Jediné, co bylo jiné, že jsem šípky zapomněla umýt.  Ještě mám dvě lahve, jsou nyní desetileté, zřejmě je nikdy neotevřu...

Omlouvám se za OT

Soňa

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 248.95 (?), 16.9.2014 22:28

Já ho jednou měla "uložené" (zapomněla jsem na něj) snad 10 let, pak jsem ho vzala klukům do práce, aby určili, co to je. Většinou hádali Tokaj  ;-))    Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 220.138 (?), 17.9.2014 1:20

jj vysoký podíl přidaného cukru dělá cukernatost blízkou výběrům z hroznů či výběrům z bobulí. U nás je Tokaj synonymem polosuchého až sladkého vína, ale v rodném maďarsku je tokaj převážně víno suché (jednoputňový). Svou roli také hrají použité kulturní kvasinky, nebo přírodní naočkování formou nemytých plodů (ony jsou dost omyté deštěm).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 248.95 (?), 17.9.2014 8:39

Kvasinky nepoužívám, dělám ho jen tak, jak jsem popsala - šípky + vodu s cukrem. Zajímavé je, že uležením mělo i stejnou zlatou barvu wink            Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
geraldG10 - (45) - 108.21 (?), 17.9.2014 8:42

Letos se chystám na víno ze sušených šípků, prý je ještě lepší, tak pak časem napíšu jak a jestli vůbec se povedlo.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 45.82 (?), 17.9.2014 10:42

Ja som raz robila sipkovy sirup. Sipky sa v hrnci zaliali vodou tak, aby boli ponorene, rozvarili sa a prepasirovali aj s tou vodou. Na liter vzniknutej stavy treba pridat 1kg cukru, priviest k varu a do flasiek! Videla som to v anglickom programe pre zahradkarov. Vraj to bol oficialny recept anglickej vlady z obdobia po 2. svetovej, ked bol nedostatok vitaminov. Chutil celkom dobre, chut zarobenej limonady bola ako studeny sipkovy caj.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
eva.neuwirthova - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (345) - 147.46 (?), 17.9.2014 13:00

No ale ty vitaminy se musely vsechny znicit. Sipky se susi cele? Jak? Na okne, v susicce? diky

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 92.38 (?), 17.9.2014 13:08

No ale ty vitaminy se musely vsechny znicit

To jistě ne. Jen velká část vitamínu C.
Všechny možnosti sušení jsou možné. Celé, půlené, na okně, v sušičce. Plody šípku nejsou jahody, tak nehrozí, že by při delším sušení hnily, plesnivěly, kvasily.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika