Příspěvky uživatele - geraldG10

Popínavá rostlina nad plaňkový plot, 6.8.2020
Hezký den všem, na chalupě mám plaňkový plot souběžně se silnicí. Kvůli stále zvětšujícímu se pohybu bych rád \"zvýšil\" plot abychom se odstínili od pohledu kolemjdoucích. Rád bych tedy nad tímto plaňkovým plotem nějakou popínavku, která nemusí... celý příspěvek >
Čím obarvit betonové výrobky, 8.6.2018
Na bílo je asi nejlepší rada pana Vysloužila, pokud byste však chtěla i jiné barvy, dejte si do vyhledávače "pigmentové barvy do betonu". Najdete jich velkou barevnou škálu. Ať se dílo podaří
Na jakou vzdálenost vyjednotit dýně? (mají volný prostor na všechny strany), 1.6.2018
Systém Vertiko na dýně už jsem po internetu viděl. Dost často tam měli jednotlivé plody následně zavěšené zvlášť. Plánujete to také, nebo si myslíte, že Hokaido jsou dostatečně lehké a nevylomí se? Dejte sem potom jak se jim daří. Už o tom v rámci... celý příspěvek >
Pěstování baobabu, 22.5.2018
Zdravím ve spolek, z dovolené ze Zanzibaru nám švagrová dovezla semena baobabu obalená nějakou pálivou směsí. Po "vycucání" jsme ze srandy jedno semeno píchnuli do země a ono vylezlo. Nyní má rostlina cca 10cm. Protože však nemám žádné zkušenosti... celý příspěvek >
Jak se zbavit kuny?, 16.5.2018
Humálně je vezmu na výlet a pak je tam celkem macešsky zapomenu.
Jak se zbavit kuny?, 16.5.2018
Což o to, "očůrávat" chalupu bych ještě snesl, ale chodit na záchod do podkroví kde mi likviduje izolaci už asi nezvládnu :) Teď ale vážně. S kunou bojuji taky a jediný způsob je znemožnit jí přístup. U naší staré chalupy je to ovšem nereálné. Už... celý příspěvek >
Ptačí zob - starší, vyroste znovu?, 15.3.2018
K tématu to je a to celkem dost :) Myslíte, že Vám odumírá z důvodu nějaké choroby nebo stářím? Taky jsem přemýšlel, jaká je reálná životnost keře. Chápu, že dosazování do živého plotu bude asi dost problematické. Držím palce aby se Vám vzpamatoval.... celý příspěvek >
Ptačí zob - starší, vyroste znovu?, 13.3.2018
V jeho "nesmrtelnost" budu pevně doufat. Na zahradě máme pár metrů ptačího zobu, který léta rostl bez jakékoliv údržby. nyní je do metru a půl vyholený a většina kmenů je velmi silných. Sice jen kontrolní otázka, ale pokud ho seříznu u země, má... celý příspěvek >
Fólie - fóliovník, 14.3.2016
Já kupoval folii od firmy FLOBAL s.r.o. a po druhé sezóně jako nová. Gramáž 175g/m2
Růžový rybíz, 21.2.2016
Zdravím všechny, nevíte prosím kde sehnat růžový rybíz v keříčkové formě. Ať hledám jak hledám nikde ho nenabízejí. Případně zda by byl někdo ochoten udělat odkopek. Díky
Strouhání zázvoru, 17.8.2015
To máte samozřejmě pravdu, ale pokud to tazatel chce do restaurace, tak si zázvor nebude odšťavovat do zásoby, ale předpokládám ho bude vždy připravovat čerstvý.
Jaký krumpáč?, 17.8.2015
Mohu jen potvrdit, udělat rýhu rýčem a pak sem tu rýhu je protáhnul širší stranou krumpáče a zasadil obrubníky
Strouhání zázvoru, 5.8.2015
Šnekový odšťavovač je v tomto případě myslím dost nepoužitelný kvůli celkém pracnému čištění. Pokud sem v restauraci viděl připravovat zázvorovou limonádu tak vždy na ručním struhadle, ale ze zkušenosti vím, že ve větším množství je to docela záhul.
Jak na kuny, 4.8.2015
Otevřel jste sice už dost staré téma, ale můžu přidat čerstvou zkušenost. Zkoušeli jsme také vše co se na internetu objevilo, od voňavek, vlasů až po domestos, ale nic ty chlupáče nevyhnalo. Jako další pokus jsem se někde dočetl použit chlorové vápno... celý příspěvek >
Co je to za rostlinu?, 9.7.2015 Obsahuje fotku
Také bych se připojil o pomoc s identifikací rostliny, ať hledám jak hledám tak mé botanické znalosti jsou velmi slabé 
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika