Příspěvky uživatele - 45.82

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Divoká rajčata a jejich křížení, 14.10.2014
Mne sa zlte divoke (priemer cca 1cm) rozmnozuju samovysevom, uz ich ani nesadim. Tento rok mi vyrastli na niekolkych miestach, kam som davala kompost, ktory obsahoval ich zbytky. Dokonca aj v truhliku s muskatmi. Plesen ich nechytila vobec, este... celý příspěvek >
Zpracovani sipku, 17.9.2014
Ja som raz robila sipkovy sirup. Sipky sa v hrnci zaliali vodou tak, aby boli ponorene, rozvarili sa a prepasirovali aj s tou vodou. Na liter vzniknutej stavy treba pridat 1kg cukru, priviest k varu a do flasiek! Videla som to v anglickom programe... celý příspěvek >
Cervenolista reva - jedle plody?, 17.10.2012
Dobry den, objednala som si "na okrasu" v zasielkovom obchode cervenolisty pavinic, ale prislo mi nieco s lat.nazvom Vitis Vinifera Purpurea, cize reva vinna, nie pavinic. A malo by mat aj plody, podla obrazkov vyzeraju celkom ako "normalne" cervene... celý příspěvek >
Červená růžičková kapusta, 5.4.2012
Mozem sa spytat, ako potom pokracovat? Pikirivat podobne ako rajciny? Ako hlboko presadit?
Červená růžičková kapusta, 4.4.2012
Mne manzel priviezol semienka cervenej ruzickovej kapusty z Ruska. Bola som prekvapena, ze take nieco existuje. Zatial som zasadila na priesadu. Vzisli celkom pekne, len su trochu vytiahnute.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika