Příspěvky uživatele - 90.233

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odrůda rajčete, 15.10.2014
Semena Gardenberry F1 jsem koupila od AEV-VS ale na netu v jejich nabídce jsem je nenašla, koupila jsem je přímo v prodejním stánku. Ještě mám dotaz dají se koupit Tomatoberry příímo v Anglii v nějaké obchodní síti?
Odrůda rajčete, 15.10.2014
Gardenberry mi bylo doporučeno od jednoho českého prodejce tak jsem se chtěla zeptat, jestli bude podobné jako Tomatoberry. Tak zkusím příští rok. Díky
Odrůda rajčete, 14.10.2014
Můžete mi prosím poradit dá se srovnat Gardenberry a Tomatoberry?
Fíkovník, 14.10.2014
Chceme si koupit fíkovník, manžel po něm moc touží, byl by ve velké nádobě a na zimu bychom ho dávali a to bud do zimní zahrady, kde bude teplota 8-12st nebo do dílny kde je v zimně k nule. Máme šanci na dozrání plodů?
Smrk chřadne, 14.10.2014
Určitě bych nesázela nový smrk, v tom s vámi naprosto souhlasím, ale když jsme k němu přišli, nechtěli jsme ho zbytečně kácet. Není to nijak starý strom, ale je možné, že máte pravdu, a má dost. 
Smrk chřadne, 14.10.2014
Nějak se mi nezdá, že by to byla obměna jehliček, nevypadá to normálně. Žloutnou celé menší větvičky v blízkosti kmene. :-(
Smrk chřadne, 14.10.2014
Postavili jsme si novostavbu asi deset metrů od vzrostlého smrku a doufali, že smrk stavbu přežije. Stavbu sice přežil, ale po několika měsících teď začal chřadnout. Jehličky od prostředka, tedy od kmene, reznou. U stromu je nyní více vlhko v... celý příspěvek >
Zpracovani sipku, 16.9.2014
Díky za vysvětlení, takže zůstanu u klasiky, čaj v zimě zahřeje.
Zpracovani sipku, 16.9.2014
Nezkoušel jste někdo udělat štávu v přepařovacím hrnci? Chci to letos vyzkoušet, tak co mám očekávat.
Díry v paprikách, 8.8.2014
Sem tam máme taky, myslím, že slimáci.
Jaké malinoostružiny, 7.8.2014
No tak to vám můžu jen závidět, to jste mi teda poradil 
Jaké malinoostružiny, 7.8.2014
Určitě by to šlo, možná na doplnění, ale přesto bych jich chtěla víc i koupit.
Jaké malinoostružiny, 7.8.2014
Prosím o radu, sousedka má krásné malinoostružiny a ostružinomaliny, chtěla bych také takové, dlouhé šlahouny vedené na drátu, plody které dozrávají téměř ve stejnou dobu, hlavně ne žádné keříky které se nekontrolovaně rozrůstají a zaplevelují celou... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika