Gril pro přítele



host - 23.243 (?) 
31.3.2016 19:54, zobrazeno: 3492x

Ahoj! Mám na vás, kteří se vyznají v grilování dotaz. Chci příteli koupit gril, jelikož to miluje a náhodou má narozeniny na jaře. Já se vůbec nevyznám, možná tak plynový a na uhlí. Vybrala jsem jeden u Jeny (na základě vzhledu) a moc se mi líbí. Je z ocele, tak předpokládám, že i něco vydrží. Je to tento: Landmanpiega - Gril na dřevěné uhlí (lakovaná ocel). Kdyby by mi někdo pomohl, byla bych vděčná. Děkuji, L.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
tatnda - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1196) - 114.253 (?), 1.4.2016 14:02

Ahoj, doporučuji na plyn campingaz 2 series, brácha ho má a je spokojen, navíc nemáte čurbes s popelem a uhlím, já mám v altánu celá kamna s krbem a uďákem, ale to by bylo asi moc :D

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 148.109 (?), 1.4.2016 15:06

Záleží co od toho přítel očekává a zda preferuje uhlí nebo plyn a kolik hodlas investovat. Já jsem na uhlí a koupil jsem Weber, není nejlevnejsi, ale super se na něm griluje. Investoval jsem cca 10tis a nelituji, od té doby doby grilujeme několikanásobně častěji.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Huskyjbc - (5) - 230.126 (?), 1.4.2016 18:31

Ahoj co člověk to názor, to je normální, Weber je špička o tom žádná.

Já také dávám přednost dřrvěnému uhlí a doporučil bych Vám se podívat na Campingaz Bonesco QST S nebo L, liší se velikostí., jsou cenově přijatelné a hlavně mají skvělé zapalování plynouvou kartuší. U Webera to zapalování je složitější. Já mám Bonesco QST S a jsem spokojen.

U Webera lze grilovat i nepřímo - americké BBQ, ale až u vyších modelů.

U Bonesca by to bylo obtížné, ale o to tu asi nejde.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika