Gril pro přítele



tatnda - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1196) - 114.253 (?)
1.4.2016 14:02

Ahoj, doporučuji na plyn campingaz 2 series, brácha ho má a je spokojen, navíc nemáte čurbes s popelem a uhlím, já mám v altánu celá kamna s krbem a uďákem, ale to by bylo asi moc :D

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

host - 23.243 (?), 31.3.2016 19:54, zobrazeno: 3487x

Ahoj! Mám na vás, kteří se vyznají v grilování dotaz. Chci příteli koupit gril, jelikož to miluje a náhodou má narozeniny na jaře. Já se vůbec nevyznám, možná tak plynový a na uhlí. Vybrala jsem jeden u Jeny (na základě vzhledu) a moc se mi líbí. Je z ocele, tak předpokládám, že i něco vydrží. Je to tento: Landmanpiega - Gril na dřevěné uhlí (lakovaná ocel). Kdyby by mi někdo pomohl, byla bych vděčná. Děkuji, L.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
tatnda - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1196) - 114.253 (?), 1.4.2016 14:02

Ahoj, doporučuji na plyn campingaz 2 series, brácha ho má a je spokojen, navíc nemáte čurbes s popelem a uhlím, já mám v altánu celá kamna s krbem a uďákem, ale to by bylo asi moc :D

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 148.109 (?), 1.4.2016 15:06

Záleží co od toho přítel očekává a zda preferuje uhlí nebo plyn a kolik hodlas investovat. Já jsem na uhlí a koupil jsem Weber, není nejlevnejsi, ale super se na něm griluje. Investoval jsem cca 10tis a nelituji, od té doby doby grilujeme několikanásobně častěji.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Huskyjbc - (5) - 230.126 (?), 1.4.2016 18:31

Ahoj co člověk to názor, to je normální, Weber je špička o tom žádná.

Já také dávám přednost dřrvěnému uhlí a doporučil bych Vám se podívat na Campingaz Bonesco QST S nebo L, liší se velikostí., jsou cenově přijatelné a hlavně mají skvělé zapalování plynouvou kartuší. U Webera to zapalování je složitější. Já mám Bonesco QST S a jsem spokojen.

U Webera lze grilovat i nepřímo - americké BBQ, ale až u vyších modelů.

U Bonesca by to bylo obtížné, ale o to tu asi nejde.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika