Příspěvky uživatele - Huskyjbc

Výběr levné jednoručky, 23.3.2017
Děkuji za reakci, bohužel výběr se mi moc neusnadnil. 
Výběr levné jednoručky, 23.3.2017
Pro mě neznámý pojem, ale už jsem se podíval. Já potřebuju jednoručku pro řezání špalíků cca 5cm délky do smokeru z již naporcovaného dřeva.. Nohou to dost těžko udržím a případnému držákovi bych nerad ublížil. Nevím, jestli bych jednou rukou udržel... celý příspěvek >
Výběr levné jednoručky, 23.3.2017
Ahoj, rád bych se zdejších znalců zeptal na výběr levné vyvětvovací jednoručky. V podobné cenové relaci jsem našel Hecht 929, GTM GTC 36 a MTD GCS 2500/25 T. Rád bych znal Váš názor, pila je určena na řezání větví, špalíčků do smokeru,... celý příspěvek >
Grilovaná kachna, 28.7.2016 Obsahuje fotku
Cca něco přes 2 hodiny, 2,7 kg. Vždy záleží jaká ta kachna nebo obecně maso je. Dělal sem to 3x, z toho jednou ani po třech hodinách nešla od kosti a byla tuhá. Možná taky zašla stářím - akce v Kauflandu. Je to trochu sázka do loterie.
Gril pro přítele, 1.4.2016
Ahoj co člověk to názor, to je normální, Weber je špička o tom žádná. Já také dávám přednost dřrvěnému uhlí a doporučil bych Vám se podívat na Campingaz Bonesco QST S nebo L, liší se velikostí., jsou cenově přijatelné a hlavně mají skvělé... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika