Příspěvky uživatele - 148.109

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hnědé skvrny na rajčatech, 10.7.2016
Sacky po tydnu stridam
Hnědé skvrny na rajčatech, 8.7.2016
Mam primo krystalon na rajcta, jsou tam dva sacky, jeden je hnojivo a druhy vapnik a strida se to Dnes jsem tedy dal vapnik na list, tak uvidime
Hnědé skvrny na rajčatech, 7.7.2016
ok přihnojím, díky
Hnědé skvrny na rajčatech, 7.7.2016
díky za reakce, rajčata jsou na zahoně, pod přesahem střechy, na jižní straně, hnojím je crystalonem na rajčata, tak jsem doufal, že to je kompletní hnojivo, má tedy cenu ještě přihnojit tím calciem?
Hnědé skvrny na rajčatech, 7.7.2016 Obsahuje fotku
ahoj, mohl by mi někd poradit ohledně hnědých skvrn na plodech rajčat. dělají se se zespoda plodu, až plod celý zhnědne. Zatím to dělá jen na některých plodech na keříku, jiné jou OK.  Před rokem jsem dal čerstvý kompost a z rajčat nic nebylo.... celý příspěvek >
Gril pro přítele, 1.4.2016
Záleží co od toho přítel očekává a zda preferuje uhlí nebo plyn a kolik hodlas investovat. Já jsem na uhlí a koupil jsem Weber, není nejlevnejsi, ale super se na něm griluje. Investoval jsem cca 10tis a nelituji, od té doby doby grilujeme... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika