Zoufalá nabídka odrůd jabloní



Bajas - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (160) - 149.16 (?)
10.6.2013 13:26

Ja som si tam koncom marca kúpil stromky len tri(čerešne Rivan a Hortenziu a slivku Prezident), všetky zatiaľ idú. Nakupoval som u nich na predajni. Mal som čas si vyberať, boli prívetiví. Z toho nákupu mám dobrý pocit, i keď v minulosti som zopár - asi 4 ks - kúpil z ich ambulantného predaja, neprežil ani jeden. Bajas.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
Mičurin II - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1605) - 161.61 (?), 28.4.2013 13:35

Jsem přímo v šoku co tady čtu na téma zoufalá nabídka.Do soukromých zpráv mě již delší čas přicházejí zprávy zahradkářů o jejich odstoupení z diskuzí.Tak si tu dál exhibujte, přidávám se k nim. - Mičurin II

PS: občas zašlu foto.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 25.2 (?), 25.5.2013 19:38

A kdy jste si chtěl objednat třešně na ptáčnici. Nevím, ale školkařů se musím zastat, v tom, že dnes se do zahrádek moc vysokokmeny na ptáčnici nehodí, a proto se jako podnož používá Gizela 5,Kursk 2 jež jsou do zahrádek vhodnější. - Ale pokud chcete jako podnož ptáčnici ve většině školek stačí si udělat objednávku na příští rok, kdy vám bezproblémů jako podnož ptáčnici nebo mahabelku použijí. - Další možností je na netu si nalézt ovocnou školku jež se vysokokmeny zabývá. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
sadař vlada - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (152) - 20.96 (?), 3.5.2013 21:02

Zdravím

Je smutné, že máte takovou zkušenost s e- schopem a jejich zásilkou, ale ja mám zase dlouholetou dobrou zkušenost s prodejstromku.cz . Stromky mi zaslali vždy v perfektní kvalitě jak kořenů, zabalení, tak i označení na štítku. Když jsem psal odborný dotaz na jejich e- mail tak mi perfektně odpověděli. Mají bohatý sortiment jak ve starých tak i v nových odrudách. Staré odrudy mají naroubované v korunce (akorád mě zarazilo, že Šampion použily jako kmenotvornou odr.) asi ho neprodali tak ho přeroubovali. Na Zazvorce mi také poslali pěkné stromky R: Devilu v balu z vlhkých pilin.Štítky plně odpovídaly normám EU. Za to na druhou stranu stromky ze Siebersu mi přišly téměř polosuché velké, korunka zkrácená asi sekyrou, kořeny bez ochrany a stromky původem z Maďarska. Všechny zmrzly i jabloně!!!  Kocmanovi mě také ůplně zklamali. Stromky byly jak seno a malé. (nebyly vůbec životaschopné)  P. Boček by měl také zlepšit balení stromků a hlavně kořenů - u něho mě to docela zarazilo.

sadař vlada

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 178.235 (?), 9.6.2013 6:41

Sadaři Vlado, je možné, že Vaše zkušenosti jsou dobré a chválíte.Koupil jsem u téže firmy hrušeň a nestačím se divit.Z hrušně nejdou ani odebrané rouby, samotný stromek živoří a asi skončí.Firma prodejstromku.cz se živí také návštěvou různých trhů a stromky na takový "pohyb" nutně doplácejí.Asi jsem koupil jeden z nich.  AB

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 213.119 (?), 9.6.2013 16:16

Firma Prodej stromků s.r.o. má prodejnu v Uh.Ostrohu a jinde neprodává. Rozvozem stromků po obcích se zabývá f.Jukka s.r.o. O.N.Ves. Stačí si otevřít webové stránky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
sadař vlada - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (152) - 20.238 (?), 10.6.2013 11:51

Zdravím

Já jsem si u nich objednával stromky jenom přes internet a stromky došly vždy druhý den přes ppl a kořeny byly kvalitně zabalené ve vlhkých pilinách. Musím Vám přiznat, že stromky z auta a nebo z igelitu bych si nikdy nekoupil. Stromky zde trpí suchem a přehřátím s následným zapařením a to nemluvě o sluneční expozici násobenou betonem. Váš popis mi připomíná spíše to, že jste hrušku utopil ve vodě v kýblu. Zkuste stromek u nich reklamovat a vyfoťte ho pro ně. Já jsem u této firmy si objednal už přes 30 stromků a všechny se bez problémů ujaly a krásně rostou.(a to i 2m převislá moruše, která se špatně ujímá tak jako hrušně.)

sadař vlada

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Bajas - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (160) - 149.16 (?), 10.6.2013 13:26

Ja som si tam koncom marca kúpil stromky len tri(čerešne Rivan a Hortenziu a slivku Prezident), všetky zatiaľ idú. Nakupoval som u nich na predajni. Mal som čas si vyberať, boli prívetiví. Z toho nákupu mám dobrý pocit, i keď v minulosti som zopár - asi 4 ks - kúpil z ich ambulantného predaja, neprežil ani jeden. Bajas.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 220.132 (?), 25.6.2013 23:04

Tak já se taky vyjádřím.

Starkl nedoporučuji, místo vanilky poslali několik nezakořeněných řízků nějaké popínavé rostliny, samozřejmě že nepřežily. Borůvky podeschlé. Moruše vysypaná z přepravního boxu, nakonec roste jen zespodu, asi z podnože. Jsem zvědavý, kolikrát ještě budu maminku upozorňovat, co u nich nakoupila.

Jukka, tak tam docela dobré. Stromek sice prodali neoznašený a se zaschlou špičkou (jednoletý špičák na jaře), no ale paní prodavačka ze sebe vysoukala, že asi to bude na podnoži M26 nebo MM106, tak dejme tomu. Maliník vypadal špatně ale nakonec z něj něco je, a ostatní zboží zcela v pořádku.

Reneta Olomouc, tak tady nevím co si myslet. Jednak mě překvapilo, že skoro všechny peckoviny mají na myrobalánu, i ty, co jsem nikdy na myr neviděl. Místo jakési damaštěnky jsme vyfasovali zelenou renklódu, ale protože byl štítek nečitelný, zjistlili jsme až doma. Švestka se zdá že buďto trpí přílišným vlhkem (myrobalán radši sucho že?) a nebo je infikovaná. Kvalita stromků zhruba odpovídala počasí (ikdyž mnohé se jevily podeschle, vybrat se však dalo), no ale nechali je na jaře přimrznout, tak jsem se musel stavit později, až rozmrzne. Ale všechno roste, tak třeba to bude ok. A před deseti lety jsme tam taky nakupovali, a všechno roste.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 220.132 (?), 30.6.2013 11:00

Ještě bych doplnil, že Jukka pojízdná prodejna nám tu (asi naštěstí) nejezdí, takže jsme nakupovali u nich na prodejně v Tovačově.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Ivan Hlavatý - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4384) - 234.79 (?), 9.1.2018 17:33
Ponuka nemenovaného zásielkového obchodu (foto). Trápne nedostatočné informácie, nehorázne ceny... Chcete vedieť na akom podpníku bude Váš stromček? - zabudnite! Napokon, taká banalita - že podpník, pche. A takto to beží celé roky, tie isté texty, tie isté nezmysly... Amaterizmus? Ignorantstvo? Alebo úmysel (osloviť istú skupinu zákazníkov)? Neviem. A najmä - nerozumiem. Čo im bráni robiť to profesionálnejšie? IH

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu8:34
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika