Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím

Je smutné, že máte takovou zkušenost s e- schopem a jejich zásilkou, ale ja mám zase dlouholetou dobrou zkušenost s prodejstromku.cz . Stromky mi zaslali vždy v perfektní kvalitě jak kořenů, zabalení, tak i označení na štítku. Když jsem psal odborný dotaz na jejich e- mail tak mi perfektně odpověděli. Mají bohatý sortiment jak ve starých tak i v nových odrudách. Staré odrudy mají naroubované v korunce (akorád mě zarazilo, že Šampion použily jako kmenotvornou odr.) asi ho neprodali tak ho přeroubovali. Na Zazvorce mi také poslali pěkné stromky R: Devilu v balu z vlhkých pilin.Štítky plně odpovídaly normám EU. Za to na druhou stranu stromky ze Siebersu mi přišly téměř polosuché velké, korunka zkrácená asi sekyrou, kořeny bez ochrany a stromky původem z Maďarska. Všechny zmrzly i jabloně!!!  Kocmanovi mě také ůplně zklamali. Stromky byly jak seno a malé. (nebyly vůbec životaschopné)  P. Boček by měl také zlepšit balení stromků a hlavně kořenů - u něho mě to docela zarazilo.

sadař vlada

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika