Sklizeň jádrovin 2018



KUKY - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4458) - 38.136 (?)
11.10.2018 20:23

Mám dilema, jestli sklízet nebo počkat, až se ochladí. Vždyť ve skladovacích prostorech je teplo, není-li pak jablkům lépe na stromě!!! Mám sklizený Golden Delicious, a ten se dal jíst už ze stromu, dlouho nevydrží. Sklidil jsem Lunu a Sírius. Chystám se na Karmínu a odkládám Topaz. Jediný Idared a Idaredest drží a doufám, že ještě pár dnů vydrží. Luna ještě ujde, Sírius přeroubuju. Je to taková sladká řepa. Zklamaly ale obě odrůdy.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
            
host - 224.76 (?), 9.10.2018 7:42

Je to Ribstonské. Podobně vypadá i vyzrálé Vilémovo.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Ivan Hlavatý - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4384) - 113.117 (?), 9.10.2018 7:44

Na prvý pohľad by som odprisahal že sú to Rubinoly. Pri podrobnejšom skúmaní vidím že väčšina plodov má kratšiu a hrubšiu stopku a tiež lenticely nemáva Rubinola natoľko výrazné a bledé. Ale inak tvar plodov, farba a najmä tá nepravidelná hviezdicovitá hrdzavá plôška okolo stopkovej jamky sú na nerozoznanie od Rubinoly. Ak tu niekto ešte pestuje Ribstonské a mohol by dať fotky, bolo by to zaujímavé porovnať.  IH 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Marek-TT - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (682) - 235.1 (?), 9.10.2018 20:27

Tento rok som sa najviac tešil na zber odrody Fuji a dnes som sa konečne dočkal. Ako tu už niekto spomínal (tuším p. Hlavatý), plody boli veľmi veľké, viaceré atakovali hranicu 400 g. Na môj vkus je to priveľa, ale dobre sa na to pozerá. Okrem nadpriemernej veľkosti sa táto odroda vyznačuje aj vysokou cukornatosťou, naposledy som nameral 16,5° NM. Čo dodať, ďakujem Fuji za krásnu úrodu.



Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
KUKY - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4458) - 38.136 (?), 11.10.2018 20:23

Mám dilema, jestli sklízet nebo počkat, až se ochladí. Vždyť ve skladovacích prostorech je teplo, není-li pak jablkům lépe na stromě!!! Mám sklizený Golden Delicious, a ten se dal jíst už ze stromu, dlouho nevydrží. Sklidil jsem Lunu a Sírius. Chystám se na Karmínu a odkládám Topaz. Jediný Idared a Idaredest drží a doufám, že ještě pár dnů vydrží. Luna ještě ujde, Sírius přeroubuju. Je to taková sladká řepa. Zklamaly ale obě odrůdy.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Marek-TT - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (682) - 235.1 (?), 11.10.2018 20:37

Ja mám aktuálne v pivnici 13-14°C, čo je celkom dosť. No na druhej strane, ak by som jablká nechal na strome, tak by ich za mňa obrali vtáci a hmyz.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
KUKY - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4458) - 38.136 (?), 11.10.2018 20:57
Já mám sklep suchý, skladuju v bývalé prádelně, kde se musí za tuhých mrazů temperovat. Teď tam je jak venku. Větrám v noci.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Daník - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (789) - 186.2 (?), 6.12.2018 13:04

Sírius přeroubuju. Je to taková sladká řepa.

- Nemáte nějakou fotku Vašeho Siriuse? Je pravda, že i u mne je v tuto dobu sladký, ale přitom docela křupavý s jemným náznakem aromatu Goldenu, podle toho, kde jablko zrálo. Nijak bych ho nezatracoval, jak jsem již psal. Rozhodně to není žádná sladká rozteklina jako třeba v tuto dobu Matčino, ale i to řadě lidí chutná.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 11.31 (?), 6.12.2018 14:08

To já zase Siruisem přeroubuju Lunu. Ta má každoročně drobné plody a až letos získala výbornou chuť. Jinými slovy - v obvyklých letech se jí u mě nedaří. Sirius je velký, nepotřebuje probírku a zatím chutí pěkně dokysela.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Ivan Hlavatý - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4384) - 234.115 (?), 4.12.2018 21:19
Tak 'sklizeň' už máme za sebou. Teraz by sme si mali pár mesiacov užívať jej výsledky. Ja si dám každý večer 2-3 'jadroviny', niekedy hrušky, niekedy jablká. Dnes to boli 3 jablká, konkrétne Gold Bohemia, Topaz a Fuji (foto). G.B. je ešte dobrá, Topaz už výborný, ale Fuji je jednoducho famózne. IH

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Marek-TT - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (682) - 182.44 (?), 5.12.2018 7:52

Topaz som aj ja nedávno chutnal a bol prudko konzumovateľný, Fuji detto. Obávam sa však, že sa k nim dostanem až po Novom Roku, teraz treba urýchlene dojesť Angoldy, Rajky a zopár Rubinol.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika