Pink Lady



Mičurin II - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1605) - 165.146 (?)
3.11.2018 9:36

Pink Lady  -  2018  - štíhlé vřeteno

Australská odrůda vznikla křížením (Lady Williams x G.Delicious) a názvem Cripps Pink v roce 1973.Známější pod obchodní značkou Pink Lady.Obstaral jsem si ji ze zvědavosti, zda je možné ji v mých podmínkách dopěstovat do sklizňové zralosti.Zatím se to daří také díky vytvoření mikroklimatu zde známou stavbičkou.Letos však budu mít jedinečnou možnost porovnat plody z mikroklimatu s plody narostlými na roubu vpraveném do volně rostoucího Elstaru (foto 1÷3).První dva roky plody velikostně nevyhovovaly mé představě.Stromek konečně zesílil a letošní plody mají velikostně a vybarvením tržní parametry.Doufám, že se to už stane standartem.Chuťově v předešlých letech vynikající.Tomu také odpovídá cena.Letos jsem ji v Kaufu vídal spolu s Kanzi za cenu 69,90 Kč/kg.Nekoupil, čekám na svoje, lepší.Co dodat závěrem.Ve světě je vysoce ceněna pro svůj vzhled a zejména vyjímečnou chuť a právem.

Zahradě zdar - Mičurin II (470 m)

PS: ještě mám jeden neskromný cíl, sehnat a vyzkoušet Pacific Rose.













Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
               
Jiří 1968 - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1422) - 137.210 (?), 20.4.2018 17:12

"Růžová dáma" to začíná rozbalovat i na Valašsku.

Pink Lady
Pink Lady
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 167.72 (?), 20.4.2018 22:28

Mně na Valašsku ještě se poupata neotevřela Jiří FM kdy je sklizíte ze stromu?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
mino BA - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (149) - 25.254 (?), 29.8.2018 10:34

Prvé odtiene ružovej na odrode, ktorá to má v názve..ťažko povedať, kedy bude hotovo. Prvá úroda zo štvorročnej Pink Lady na MM106.      mino BA


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
mino BA - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (149) - 10.8 (?), 28.9.2018 20:42

Potešenie z krásne zrejúcich jabĺčok Pink Lady na konci septembra      mino BA

Pink Lady
Pink Lady
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Mičurin II - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1605) - 165.146 (?), 2.10.2018 20:59

Pane mino BA máme se na co těšit ale jablíčka Pink Lady necháme na stromcích co nejdéle.První snímek na vřeteni pod poloskleníčkem (zatím méně vybarvená)a druhý snímek jablíčka naroubová na odrůdě Elstar.

Zahradě zdar - Mičurin II (470 m)



Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
mino BA - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (149) - 207.36 (?), 3.10.2018 19:54

Určite necháme pán Vlastimil. Na foto niektore plody poškodené ešte májovým ľadovcom. Veru som nečakal, že to prežijú v takomto slušnom stave      mino BA

Pink Lady
Pink Lady
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Pavel_CZ - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (254) - 19.22 (?), 3.10.2018 21:03

Letos je vsechno uspisene, tak jsem taky rad, ze mam superpozdni jablka jako Pink Lady, nebo Goldrush. U tech vim, ze je v klidu muzu nechat do listopadu. Pink Lady je letos mensi, ale bedynka bude.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Mičurin II - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1605) - 165.146 (?), 3.11.2018 9:36

Pink Lady  -  2018  - štíhlé vřeteno

Australská odrůda vznikla křížením (Lady Williams x G.Delicious) a názvem Cripps Pink v roce 1973.Známější pod obchodní značkou Pink Lady.Obstaral jsem si ji ze zvědavosti, zda je možné ji v mých podmínkách dopěstovat do sklizňové zralosti.Zatím se to daří také díky vytvoření mikroklimatu zde známou stavbičkou.Letos však budu mít jedinečnou možnost porovnat plody z mikroklimatu s plody narostlými na roubu vpraveném do volně rostoucího Elstaru (foto 1÷3).První dva roky plody velikostně nevyhovovaly mé představě.Stromek konečně zesílil a letošní plody mají velikostně a vybarvením tržní parametry.Doufám, že se to už stane standartem.Chuťově v předešlých letech vynikající.Tomu také odpovídá cena.Letos jsem ji v Kaufu vídal spolu s Kanzi za cenu 69,90 Kč/kg.Nekoupil, čekám na svoje, lepší.Co dodat závěrem.Ve světě je vysoce ceněna pro svůj vzhled a zejména vyjímečnou chuť a právem.

Zahradě zdar - Mičurin II (470 m)

PS: ještě mám jeden neskromný cíl, sehnat a vyzkoušet Pacific Rose.













Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
milanfiala - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1142) - 51.13 (?), 3.11.2018 10:32

Zdravím vás pan Vlastimil ten Pacific rose má kámoš z moravy vrublov vám pošlem koľko bude chcieť velmi ho chválil.Foto jeho úrody v bedničke P.rose 



Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
mino BA - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (149) - 2.55 (?), 3.11.2018 17:17

Len na doplnenie k pánovi Vlastimilovi pár obrázkov z iného kúska sveta a vyjadrenie radosti z krásnej úrody...     mino BA

Pink Lady
Pink Lady
Pink Lady
Pink Lady
Pink Lady
Pink Lady
Pink Lady
Pink Lady
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika