Příspěvky uživatele - Pavel_CZ

Jaké odrůdy ovocných stromů do Texasu?, 9.2.2020
V Midlandu mam znameho. Je to myslim zona 8A, takze tam muzete pestovat v pohode i fiky, granaty, lokvaty, nejodolnejsi citrusy, pripadne mexicke avokado. Letni teploty tam jsou vyssi, jak se tu pise, to by ale problem byt nemel. Problem budou caste... celý příspěvek >
Bile chmyri na jabloni, 25.11.2019
Souhlas, podle me taky o nic nejde, nektere odrudy byvaji "chlupatejsi", hlavne nejnovejsi drevo z druhe rustove faze. Mne tohle hodne delalo Kanzi.
Gulicky na korenoch, 23.11.2019
Nematody, nesadit, spalit, at se vam nedostanou do pudy.
Cosmic crisp WA38, 17.10.2019
Tohle jablko uz u nas je. Jsem zvedavy, co je na tech superlativech pravdy
Plíseň v ořechu, 5.10.2019
Ja jsem pod Brnem a zatim ani naznak, ale znamy ze Straznice uz s vrtuli problemy ma. Davam si tak dva roky, nez se to tady objevi, orechu je to vsude strasne moc i podel silnic, bude to kalamita.  Je to velka skoda, protoze to je pro me... celý příspěvek >
Juno, nebo jine skore jablko, 28.7.2019
Dekuju za zpravu, tech 10 dni zni celkem slibne. Ja jsem z teplejsi oblasti na jih od Brna, tak to mozna bude jeste vic. Neco takoveho presne potrebuju, takze stromek si urcite necham.
Juno, nebo jine skore jablko, 28.7.2019
Shanim nejake skore jablko. Mam uz Galmac, ktery dozrava prave ted a je spickovy, ale divam se jeste po necem skorejsim. Prusvitne Letni je zklamani, dozrava stejne jako Galmac (cekal jsem aspon o 10dni driv), rekl bych mozna jeste o malo pozdeji.... celý příspěvek >
Farbaly, 11.7.2019
Mne teda Farbaly letos na wavitu vymrzl, ale v zadnem pripade by se nemel v tuto dobu vybarvovat. Napul zeleny je porad Anegat, ktery dozrava +-20dni pred Farbaly. Mezi nima mne dozrava jeste Farely
Kanzi, 15.6.2019
Ja mam Kanzi na M26 sest let a mam podobne zkusenosti. Strom ma na vysku urcite 3.5m, na sirku 3. Jeste ctvrtym rokem jsem nevidel ani jablko, ze jsem si rikal, co je spatne. Patym rokem asi 50 jablek a letos je strom doslova obsypany. Urcite... celý příspěvek >
Broskvoň Rich May, 9.5.2019
Proto tady uz nic nekupuju. Bud v zahranici, a nebo naroubuju. Schreiber, Okoplant, Fytos jsou dobri (urcite se najde jeste par dalsich), ale ti prekupnici, kterych je vetsina... tragedie. Pravdepodobne pojedu na podzim pro nejake stromky, tak jestli... celý příspěvek >
Prvé marhulky dozreli, 9.5.2019
Vetsina jejich odrud jsou puvodem z Ameriky, ktere jsou low chill (potrebuji jen malou sumu mrazu ke kvetu). Z tech nazvu bude australsky snad jen Trevatt, pac Australie snad donedavna nemela vlastni slechteni merunek. Myslim, ze Milan Fiala mne... celý příspěvek >
Roubování meruněk, 25.4.2019
Jestli se rouby ujaly, vam tu s jistotou nikdo nerekne. Ocka se nafouknou/rasi skoro vzdycky z energie roubu. Jestli se rust zastavi, tak se nechytly (uschnou). Behem pristich 30dni uvidite, na cem jste.
Joya, 25.11.2018
Tato odruda mne prosla pod rukama (rouboval jsem nejake stromky), ale ani jsem si ji nenechaval na zkousku. U nas sotva dozraje Pink Lady i v horke roky jako tento a Sundowner/Joya se sklizi snad o 2, nebo 3 tydny pozdeji. V Kalifornii ho nechavaji... celý příspěvek >
Kanzi, Rubens, Redprince, 4.11.2018
Ja mam 5 let Kanzi a Rubens Civni + Civnired druhym rokem, ale tyto odrudy zatim neplodily. Padli zadne, ani strupovitost, i kdyz jine odrudy napadene jsou.  Kanzi semtam vetvicka napadena padlim, strupovitosti jsem si zadne nevsiml... celý příspěvek >
Sírově žlutý plod, uvnitř ořech, co to je, 17.10.2018
Jsou docela dobre, korenite, ale to louskani je fakt o nervy. V Americe, odkud pochazi, je spousta odrudovych, ktere prej jdou mnohem lip, ale nemam zkusenost. U nas na jih od Brna jsou jich urcite tisice, lesaci je tam vysadili za komunistu pro... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika