Aké odrody jabloní?



host - 234.88 (?)
9.2.2018 21:14

Take se pripojuji s prosbou    jake svestky na chut a hlavne na paleni predem dekuji

Akú máte pestovateľskú polohu a nadmorskú výšku?

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
            
Ivan Hlavatý - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4384) - 113.117 (?), 8.2.2018 14:30

33.3: Ak je to dotaz na mňa s tými slivkami - sú tu oveľa povolanejší experti (Dr.Vysloužil, Jiří FM, Ivan z okénka, Milan Fiala, Jiří II, Mikeš13, Mimmo, Petr z Pardubic a mnohí ďalší, všetkých sa spomenúť nedá...). Ja sa venujem najmä jadrovinám. Z mojich skromných "slivkových" skúseností : Mám jeden starý strom, asi nejaký klon Bystrickej- tá je super chuťovo i na pálenie. Ďalej mám Katinku, Čačanskú lepoticu a najbolju, Tegeru, Althanovu a Zelenú ringlotu. Z nich je chuťovo najlepšia Katinka, Čačanky sú krásne, ale kvalitou len priemerné. Na pálenie je skvelá Duranzia, osobnú skúsenosť s ňou ale nemám. Z nemeckých Top-ov je asi najvhodnejšou odrodou Toptaste. Chuťovo je kvalitná Gabrovská, niektorí uvádzajú jej slabšiu rodivosť. Veľmi chválená je tu na fóre Hanita. 

Odrôd je veľa, ale musíte vychádzať najmä s podmienok svojej lokality, nie všetko sa hodí všade. Určite sa ozvú skúsení pestovatelia sliviek a poradia Vám, len by bolo vhodné vedieť aké máte podmienky na ich pestovanie (lokalita).    IH

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 182.44 (?), 8.2.2018 14:35

Ja mám veľmi dobrú skúsenosť s odrodami Hanita a Toptaste. V tomto prípade chuťovo zaujímavejšia je podľa mňa Hanita, na pálenie je zas vhodnejší Toptaste. Údajne má zo sliviek najvyšší obsah cukrov.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 236.1 (?), 9.2.2018 10:15

Na pálení jsou bezkonkurenční dvě odrůdy:
1. Domácí švestka a její klony (lze k ní řadit i Bystrickou). Limitující je citlivost k šarce. Tam, kde šarka není, by nemělo smysl pěstovat cokoli jiného.
2. Durancie. Nevýhodou je, že kvůli neodlučitelné pecce se moc nehodí k jídlu.
   Z ostatních odrůd záleží na konkrétní poloze, požadované době zrání, jiným účelům zpracování, aj.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 234.88 (?), 9.2.2018 21:14

Take se pripojuji s prosbou    jake svestky na chut a hlavne na paleni predem dekuji

Akú máte pestovateľskú polohu a nadmorskú výšku?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 32.167 (?), 9.2.2018 22:35

Proč se tady zatahují švestkoviny?
*

V žádném případě nejsem žádný znalec jabloní a nechci zdejší odborníky na tuto problematiku nijak napadat!
Ale doporučovat k moštování, k výsadbě pro ten účel Boskopské mi nepřijde vůbec jako dobrá rada. Je to skoro bezšťavnatá "řepovina" jako Strýmka apod.
Nic proti těm odrůdám nemám, mají určitě své přednosti, ale výlisnost a vhodnost pěstovat je jako moštové odrůdy k ním určitě nepatří!!!
Jsem, byl jen"průmyslový" praktik..
*
Pokud si vezmeme jako etalon pro ty účely Moravskou jaderničku, tak např. podle mých zkušeností ji v tom směru daleko překoná to zvýše zmíněné Smiřické. A i spousta dalších.
Ta Jadernička, aspoň si myslím, že v tom směru těží jen ze své pověsti.

Rafael.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 236.1 (?), 10.2.2018 9:17

Ta Jadernička, aspoň si myslím, že v tom směru těží jen ze své pověsti.

Už pár let dělám jednodruhový jaderničkový mošt za účelem výroby jaderničkovice. Chutí se nevyrovná ostatním harmonicky chutnajícím moštům, protože je přeslazený. Ovšem na pálení jednička. Výtěžnost moštu je spíš horší pro vysoké procento slupek a jader.

Boskopské mi nepřijde vůbec jako dobrá rada. Je to skoro bezšťavnatá "řepovina" jako Strýmka apod.

Jednodruhový z Boskoopského jsem nikdy nedělal, výlisnost neumím posoudit. Pro moštovací účely má ale dobré vlastnosti - velké plody (snadné sbírání) popadané plody nehnijí tak rychle jako jiné odrůdy.
   Strýmky mi přijdou - na rozdíl třeba od Jeptišek - docela šťavnaté.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Ivan Hlavatý - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4384) - 234.96 (?), 10.2.2018 12:13
Rafael: "...Boskoopské je..bezšťavnatá řepovina". Tak si to overme, ale exaktne. Pokusom a meraním. MATERIÁL: Zobral som 2 plody Boskoopského (foto 1), ktoré som odvážil (foto 2). Hmotnosť oboch plodov spolu bola 325g. METODIKA: Oba plody som rozmixoval a následne šťavu z nich vytlačil (ručne) cez gázu do odmerky. VÝSLEDKY: Objem šťavy bol 180ml (foto 3). Vo februári... DISKUSIA: na základe pokusu sa dá odhadovať, že zo 100kg plodov Boskoopského by sa dalo získať cca 55 litrov šťavy. Keďže lisovaním by to mohlo byť inak, objem šťavy by mohol byť o niečo menší, ale nie výrazne. Na druhej strane - obsah šťavy v jablkách ak by sa lisovalo napr.v októbri by bol zrejme vyšší než vo februári. ZÁVER: Boskoopské podľa mňa nie je bezšťavnaté jablko, a už vôbec nie "řepovina". Svojím vysokým obsahom kyseliniek (ale aj cukrov) sa na výrobu muštu hodí, pretože mušt zo sladkých odrôd býva fádny, bez iskry. Boskoop je celkovo neprávom zabúdaná odroda, doplácajúca na svoj nie najatraktívnejší vzhľad. Chuťovo zdolá ľavou zadnou väčšinu z "moderných" odrôd. IH



Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 33.3 (?), 10.2.2018 8:08

Poloha okres Prerov   nadmorska vyska 280 m jeste jednou dekuji

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 32.175 (?), 10.2.2018 14:12

Je to skoro bezšťavnatá "řepovina" jako Strýmka apod.

No, vyjádřil jsem se moc expresivně.sad
(I řepa nebo topinambury jdou vylisovat, jen je to neefektivní).

Ale pravdou je, že Booskopské jsem velmi rychle přerouboval a Strýmku protože byla stará a obrovská skácel.
Byly to nejméně výlisné odrůdy s kterými jsem přišel do styku.
*
Už pár let dělám jednodruhový jaderničkový mošt za účelem výroby jaderničkovice. Chutí se nevyrovná ostatním harmonicky chutnajícím moštům, protože je přeslazený.

Nezkoušel jsem nikdy jednodruhové mošty, jen směsi. A zapomněl jsem už °Bx u jednotlivých odrůd, ale mám obavu, že sladkost jaderničkové šťávy není ani tak způsobená nějakým extra vysokým obsahem cukrů, ale spíš nízkým obsahem kyselin.

Rafael.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Ivan Hlavatý - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4384) - 234.57 (?), 10.2.2018 14:25
Mne sa získanie 55 litrov šťavy zo 100kg jabĺk nezdá byť "nízkou výlisnosťou". Obzvlášť nie vo februári. IH
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika