Příspěvky uživatele - 32.175

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Aké odrody jabloní?, 10.2.2018
Delším skladováním výlisnost klesá to je bez debat. Kolik litrů z kolika kg se dá získat jsem nikdy nezjišťoval. Jen prakticky poznatek: Když jsem sypal drť ze strýmkek a booskopských do koše lisu, naplnil jsem ho skoro najednou - k nějakému... celý příspěvek >
Aké odrody jabloní?, 10.2.2018
Je to skoro bezšťavnatá "řepovina" jako Strýmka apod. No, vyjádřil jsem se moc expresivně. (I řepa nebo topinambury jdou vylisovat, jen je to neefektivní). Ale pravdou je, že Booskopské jsem velmi rychle přerouboval a Strýmku protože byla... celý příspěvek >
Nízkootáčkový odšťavňovač, 11.7.2017
Nejde mi o reklamu 022 mám spoustu roků od té doby se nic podobného ve stejné cenové hladině prostě nevyrábí.I ten nový je hodně drahý a navíc jednoúčelový.Krom toho příliš nevěřím tomu co říkal prodavač.Tak jsem se pouze zeptal na názor těch kdo jej... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika