Hrušeň na křížaly



host - 122.179 (?)
31.8.2009 6:57

A dlužno dodat, že nadprůměrně šťavnatá hruška dokáže někomu pěkně zahýbat žlučovými kameny.Až k nevíře.  AB

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                     
host - 122.179 (?), 31.8.2009 6:57

A dlužno dodat, že nadprůměrně šťavnatá hruška dokáže někomu pěkně zahýbat žlučovými kameny.Až k nevíře.  AB

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 143.205 (?), 31.8.2009 14:06

Můžete prosím podat upřesnění, proč se to stane, jaké látky jsou v hrušce tak agresivní?  Z vlastní zkušenosti vím, že je to pravda.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 122.179 (?), 31.8.2009 14:18

Lituji, o žlučník i s kameny jsem dnes lehčí.Ale snad se najde někdo povolanější.Jsem technik a dnes většinou zahrádkář..Ale moje vzpomínky se váží na šťavnatou aromatickou hruškou... A také je třeba prý pamatovat na recidivu, neboť se časem vytvoří nový žl.váček a při nesprávné dietě i nové kamínky...  AB

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 143.205 (?), 31.8.2009 14:21

Díky, byl to jen pokus. Nicméně bylo by ode mne troufalé požádat Vas jako technika o radu jakou vrtačku si pořídit pro " takové to domácí vrtání"?

AKU nebo sítovou?  Hobby z východu nebo hobby jinou?

Pěkný den.JITA

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 122.179 (?), 31.8.2009 18:26

Trochu sice odbočujeme, omlouvám se, snad nám to ostatní účastníci prominou .Obojí.Na domácí práce síťovou, převažují-li práce v místě, kde není síť, akuvrtačku.Nebo si podle potřeby vzít tu vhodnou z půjčovny.U akuvrtačky je dobré mít jeden aku záložní při střídavém dobíjení a navíc akuvrtačka vyžaduje větší péči(o akumulátory).  AB

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 183.242 (?), 29.12.2009 9:07

Pane doktore, obdivuje vaše "ovocné" znalosti, dovoluji si přidat několik zkušeností, třeba pomohou Vám nebo i jiným. Boscova lahvice je opravdu jedna z nejvšestranějších hrušek, zpracovávám tak, jak to dělali moji rodiče. Na sušení musí být chvíli, stupínek, před kluzkou zralostí, ještě tvrdkavá, sladká je, ale ještě nepouští tolik šťávy, snadněji se suší. Nekrájím ve směru od stopky po "bubáka", ale postupně na kolečka, u stopky silnější, potom slabší a lze použít i vykrajovač. Navíc kolečka pěkně vypadají. V kluzké zralosti zavařuji, peču povidlí, prachandu nedělám, poradil Dr. Lenoch přidat při nakládání na povidlí koření a upéct trošku víc, potom jsou dobrá na frgál, do knedlíků i buchet. Stupínek po kluzké zralosti, když jsou již hodně měkké, zpracujji na hruškový rosol, ten nemá chybu na palačinkách nebo vánočce nebo hodím do škopku (to když neuhlídám a začnou hniličkovatět). Když byli kluci malí dělávala jsem z hodně zralých hruškovou "nutelu", rcp. jsem bohužel ztratila. Vyzkoušejte, uvidíte, zkuste podat zprávu. Elena

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 61.6 (?), 29.12.2009 13:11

Já krájím ovoce na sušení na osminky či dvanáctinky. Jednak to tak dělá sám vykrajovač - taková ta obruč s paprsky, co vykrojí i válec jádřince, a taky dílky nastojato zaberou míň místa v sušičce než dekorativnější kolečka.
   Boscova lahvice plodí v mojích chladnějších podmínkách jen průměrné hrušky, co do velikosti i chuti. Nahjradil jsem ji proto méně náročnými odrůdami.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 183.242 (?), 29.12.2009 13:19

 U nás na Brněnsku je Boscopova opravdu "flaška", velká. Ještě dodatek, zkusil jste Pařížanku? Z té jsem dělávala křížaly o vánocích, bývaly bezvadné a navíc, za dlouhých zimních večerů to byla taková prima práce, krásně uschly na topení. Jenže odešla, novou se mi naroubovat nepodařilo a ve školce není, je vyřazena ze sortimentu. Taky prosím o radu, jak sušíte meruňky (jestli u vás rostou) aby nezhnědly? Díky. Elena

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 61.6 (?), 30.12.2009 14:13

Pařížanky jsem měl úplně bez chuti, asi jsou ještě teplomilnější než Boscovy.
Myslím, že meruňky, aby nezhnědly, je třeba ošetřit chemicky,  sířením či nějakou kyselinou. To raději skousnu tu hnědou barvu. Meruňky ale ve větším množství nesuším, křížaly jsou dost kyselé.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 183.242 (?), 30.12.2009 14:43

Díky. Elena

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika