minikiwi



vrana1 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (171) - 18.164 (?)
7.4.2010 20:16

Odrůdu nahoře neznám, Je moc odrůd.Záleží na tom, co seženete.
Určitě a.kolomikta, bývá v kruhu neb u Peška.Pak arguta.Chce to ovšem pergolu neb konstrukci.Weiki je částečně samoopylivá. Isai je trochu víc samoopylivá.jiné nejsou.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
důchodkyně - (10) - 89.240 (?), 27.11.2008 7:45, zobrazeno: 15289x

Na minikiwi nedám dopustit, pěstuji několik let, zralé je moc dobré, sladké, šťavnaté. Pokusím se přidat 2 obrázky.

minikiwi
minikiwi
minikiwi
minikiwi
Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 53.209 (?), 27.11.2008 7:55

Já jsem s ním měl ten problém, že v létě mu začaly vždycky hnědnout listy. Podle informací prodejce to bylo jeden rok proto, že moc svítilo slunce, další proto, že moc prší... Tak jsem ho loni vykopal a převezl ke tchyni, kde roste všechno. Je v polostínu a listy mu částečně zhnědly také.Neplodilo.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
důchodkyně - (10) - 89.240 (?), 27.11.2008 12:26

Nevím, jaká mohla být příčina, pěstuji více než 10 let, přímo na slunci, přidávám kompost smíchaný s rašelinou, hnojím hnojivem na květ a plod, pravidelně zalévám, ale plevel odstraňuji opatrně, vlasové kořínky má blízko u povrchu půdy.Z přebytku plodů dužinu vybírán lžičkou, dávám do menších kelímků a mrazím-zásoba na zimu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 8.42 (?), 30.3.2010 10:13

Dobrý den, chci se optat, kdy a jak se má střihat minikiwi, prosím o jakoukoliv odpověď. v.oberlander@seznam.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 129.11 (?), 5.4.2010 10:04

Co je to za odroda na obrazku hore?

A odroda weiki, je samoopeliva? lebo v obchode mi tvrdili ze je.

Ktore odrody mi odporuvate pestovat z minikiwi?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
vrana1 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (171) - 18.164 (?), 7.4.2010 20:16

Odrůdu nahoře neznám, Je moc odrůd.Záleží na tom, co seženete.
Určitě a.kolomikta, bývá v kruhu neb u Peška.Pak arguta.Chce to ovšem pergolu neb konstrukci.Weiki je částečně samoopylivá. Isai je trochu víc samoopylivá.jiné nejsou.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
vrana1 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (171) - 18.164 (?), 12.4.2010 20:21

dnes jsem byl ve Frýdlantě nad Ostravicí v zahradnictví u výpadovky na Pržno.Mají aktinidii kolomikta, metr vysoké, prý barví listy ale podle zbylých stopek po plodech jsem poznal, že jsou to samice.Asi jsou teda samosprašné a dokonce barví list, což normálně dělají jen samci.Nemají tam vůbec napsané pohlaví.chtějí za to asi 250.- ale je to dobrá věc, nevím, kde k tomu přišli.Je to hodně narašené a v pátek a v sobotu má přijít mráz.říkal jsem jim at to schovají, že to omrzne, jen mávli rukou že je jim to jedno.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika