Příspěvky uživatele - důchodkyně

Medvědí česnek - Tinktura - otrava?, 24.4.2010
Dobrý den, protože mi známá donesla hromadu medvědího česneku z lesa, vzala jsem na pomoc brožuru od známé rakouské léčitelky Maria Treben a četla chválu na tuto rostlinu.Výrobu tinktury popisuje M.Treben takto: Nadrobno nakrájené listy anebo... celý příspěvek >
Kiwi arguta - využití plodů, poznatky z jejich konzumace, 13.12.2008
Já taky sklízím hodně minikiwi už mnoho let, taky mě při konzumaci pálil jazyk, určitě je to od slupky, jím kiwi tak, že nožem naříznu a vyberu lžičkou, nejdříve denně jím a pak dávám do malých kelímků do mražáků na zásobu na zimu.
aktinídie minikiwi, 2.12.2008
Nesouhlasím s vámi, minikiwi plodí hodně, ale musí se každý rok střihat, pokud se pravidelně hnojí na plod a květ, jsou i plody větší.Podívejte se na další článek minikiwi, mám tam 2 fotky mého, jsou naprosto spokojena.
pepíno, 29.11.2008
Jednou jsem zasadila Pepíno rovnou na kompost, to byla úroda! Velké, krásné plody, ale sklidil je někdo jiný.To se v zahrádkářské osadě stává, že zahrádkář okrade zahrádkáře.Nechápu to.
minikiwi, 27.11.2008
Nevím, jaká mohla být příčina, pěstuji více než 10 let, přímo na slunci, přidávám kompost smíchaný s rašelinou, hnojím hnojivem na květ a plod, pravidelně zalévám, ale plevel odstraňuji opatrně, vlasové kořínky má blízko u povrchu půdy.Z přebytku... celý příspěvek >
minikiwi, 27.11.2008 Obsahuje fotku
Na minikiwi nedám dopustit, pěstuji několik let, zralé je moc dobré, sladké, šťavnaté. Pokusím se přidat 2 obrázky.
Acerola, 25.11.2008
Máte někdo zkušenosti s pěstováním Aceroly - barbadoské třešně, je to ale keř, který nesnáší mráz, kvete přes zimu, červené bobule mají mít 20-30x více vitaminu C než citron, dále vit. A, B1,B2,B3.Tablety se dají koupit v lékárně.Chtěla bych zkusit... celý příspěvek >
problémy s Goji, 2.11.2008
Dobrý den, nevíte,kde bych našla fotografii celého keře Goji, jsem z toho prořezávání trochu zmatená, nejvíc by mi pomohlo, kdybych viděla fotku celého keře.
Jahody, 30.10.2008
Dobrý den, jahody pod černou textilií pěstuji velmi dlouho.Textilie je prodyšná, projde jí voda.Jahody uzrají o týden dříve, jsou čisté, ušetří se práce s pletím.Jinak pěstovat jahody si už nedovedu představit.Doporučuji.
Sundavillea Red - pěstování, 13.9.2008
Mám novou rostlinku, je umístěna v lodžii na východ, krásně rostla i kvetla.Teď se rozhoduji, kam ji přemístit, do bytu s ústředním topením nebo na chodbu, kde je trochu chladněji? Ještě poznatek o ceně: koupila jsem červenou v obchodě s květinami za... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika