Příspěvky uživatele - 67.205

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Miscanthus zebrinus - vymizelo pruhování, 7.5.2009
Aha, tak to jsem netušila. Na pruhy počkáme, snad se dočkáme :-) Díky za informaci. Petra
Miscanthus zebrinus - vymizelo pruhování, 3.5.2009
Dobrý den, vloni jsem si koupila miscanthus zebrinus, byl krásně pruhovaný, zimu přežil bez úhony, už krásně obrůstá, ale jeho listy jsou jednobarevné zelené bez pruhování. Nemáte s tím prosím někdo zkušenost - nevíte čím to může být způsobeno? Díky... celý příspěvek >
Vinná réva, 27.9.2008
Dobrý den, prosím pomocte.Dostal jsem v.r. a sice ve stavu pařez(hlava?)a z něho čněly dve větve asi 120 cm dlouhé a 3 cm v průměru.Na jaře jsem ho zasadildo skleníku a moc nevěřil že se chytna a ono ano, na koncich vyrazilo.Hned najela kolona... celý příspěvek >
Sundavillea Red - pěstování, 19.7.2008
Ráda jsem se přiučila. Tuto květinu jsem dostala k narozeninám vloni. Letos jsem ji přesadila k opoře a představte si - k jaké! Když odkvetla Juka, tak jsem uřízla a očistila květní stvol a na něj omotala šlahouny Sundaville. Perfektně drží a vypadá... celý příspěvek >
Štědřenec odvislý, 12.7.2008
Prosím o radu. Mám na zahrádce štědřenec odvislý. Překvapuje mě, jak rychle roste, ale letos mám problém. Na nových výhoncích vyrůstají všechny lístky velmi, velmi pokroucené. Co to znamená? Děkuji
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika