Fuksie



PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6491) - 70.100 (?)
23.3.2011 11:59

Ulomit ne, ale zastříhnout nakrátko, na 1-2 očka. Odstřižené výhonky můžete dát zakořenit třebas do perlitu, teď na jaře ochotně rostou a koncem léta už pokvetou.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
            
host - 82.13 (?), 16.5.2010 13:34

Dobrý den Marie, máte opravdu krásné fuchsie. Myslela jsem, že chtějí stín, ale u vás se jim daří na slunci. Několikrát jsem je také zkoušela, ale ve stínu a nejspíš vlivem přelití brzy zašly. A ještě mi je napadly snad všechny škůdci. Nějak to s nimi neumím. Tak ať vám rostou, zdraví Romana

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 4.182 (?), 16.5.2010 14:15

Připojuji se také k pochvale p. Vlasty. Já mám fuksie na slunci kde svítí jen dopoledne, a to jim vyhovuje. Taky jsem fuksie a ostatní květenu schovala zpět do tepla a hlavně sucha. Přemokření jim určitě nesvědčí. Jediný kdo si lubuje je durman a oleandr. Sezóna nám nezačíná zrovna nejlíp, protože jak vyleze sluníčko a s ním vlhké teplo, bude to ráj pro mšice, slimáky a jiné potvory, o plísni nemluvě. Ta sopka začíná pěkně nadělovat, no ale snad bude líp a můžeme se radovat i letos z kytiček. Magda

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
lea. - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (459) - 31.192 (?), 23.3.2011 9:28

Fuchsie přezimuji ve sklepě, t do 5 C, vlhko, malé okno, Fuchsie mají narostlé světle zelené výhonky (jinak jsem je ukládala bezlisté, ostříhané). Mám ty výhonky ulomit než f vyndám v květnu ven? Co teď v období do zmrzlých, nechat je ve sklepě, kde je málo světla nebo je dát na nevytápěnou krytou severní verandu, kde by měly světlo?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6491) - 70.100 (?), 23.3.2011 11:59

Ulomit ne, ale zastříhnout nakrátko, na 1-2 očka. Odstřižené výhonky můžete dát zakořenit třebas do perlitu, teď na jaře ochotně rostou a koncem léta už pokvetou.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 185.15 (?), 6.7.2011 18:23

tak já si svoji fuchsii dávám cca v listopadu-mám teplý balkon- normálně do bytu... mám je na parapetu u okna na západní straně a úplně v pohodě... ani většinou neopadá, jen lehce. na jaře seříznu a zas pak krásně kvete...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 112.73 (?), 14.8.2011 19:18

dobry den mužete mi prosím poradit. zničeho nic začaly mé fuksii opadávat lístky a kolem ní letali malé bíle mušky ktere jsou nalepeny na spodu. jak se to da lečit?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Marie12 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (429) - 64.226 (?), 14.8.2011 20:00
Napadla Vám je molice, postříkejte Mospilanem.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika