Fuksie



host - 82.13 (?)
16.5.2010 13:34

Dobrý den Marie, máte opravdu krásné fuchsie. Myslela jsem, že chtějí stín, ale u vás se jim daří na slunci. Několikrát jsem je také zkoušela, ale ve stínu a nejspíš vlivem přelití brzy zašly. A ještě mi je napadly snad všechny škůdci. Nějak to s nimi neumím. Tak ať vám rostou, zdraví Romana

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
            
host - 82.13 (?), 16.5.2010 13:34

Dobrý den Marie, máte opravdu krásné fuchsie. Myslela jsem, že chtějí stín, ale u vás se jim daří na slunci. Několikrát jsem je také zkoušela, ale ve stínu a nejspíš vlivem přelití brzy zašly. A ještě mi je napadly snad všechny škůdci. Nějak to s nimi neumím. Tak ať vám rostou, zdraví Romana

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 4.182 (?), 16.5.2010 14:15

Připojuji se také k pochvale p. Vlasty. Já mám fuksie na slunci kde svítí jen dopoledne, a to jim vyhovuje. Taky jsem fuksie a ostatní květenu schovala zpět do tepla a hlavně sucha. Přemokření jim určitě nesvědčí. Jediný kdo si lubuje je durman a oleandr. Sezóna nám nezačíná zrovna nejlíp, protože jak vyleze sluníčko a s ním vlhké teplo, bude to ráj pro mšice, slimáky a jiné potvory, o plísni nemluvě. Ta sopka začíná pěkně nadělovat, no ale snad bude líp a můžeme se radovat i letos z kytiček. Magda

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
lea. - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (459) - 31.192 (?), 23.3.2011 9:28

Fuchsie přezimuji ve sklepě, t do 5 C, vlhko, malé okno, Fuchsie mají narostlé světle zelené výhonky (jinak jsem je ukládala bezlisté, ostříhané). Mám ty výhonky ulomit než f vyndám v květnu ven? Co teď v období do zmrzlých, nechat je ve sklepě, kde je málo světla nebo je dát na nevytápěnou krytou severní verandu, kde by měly světlo?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6460) - 70.100 (?), 23.3.2011 11:59

Ulomit ne, ale zastříhnout nakrátko, na 1-2 očka. Odstřižené výhonky můžete dát zakořenit třebas do perlitu, teď na jaře ochotně rostou a koncem léta už pokvetou.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 185.15 (?), 6.7.2011 18:23

tak já si svoji fuchsii dávám cca v listopadu-mám teplý balkon- normálně do bytu... mám je na parapetu u okna na západní straně a úplně v pohodě... ani většinou neopadá, jen lehce. na jaře seříznu a zas pak krásně kvete...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 112.73 (?), 14.8.2011 19:18

dobry den mužete mi prosím poradit. zničeho nic začaly mé fuksii opadávat lístky a kolem ní letali malé bíle mušky ktere jsou nalepeny na spodu. jak se to da lečit?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Marie12 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (429) - 64.226 (?), 14.8.2011 20:00
Napadla Vám je molice, postříkejte Mospilanem.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika