Příspěvky uživatele - 185.15

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Fuksie, 6.7.2011
tak já si svoji fuchsii dávám cca v listopadu-mám teplý balkon- normálně do bytu... mám je na parapetu u okna na západní straně a úplně v pohodě... ani většinou neopadá, jen lehce. na jaře seříznu a zas pak krásně kvete...
Surfinie mi mění barvu/svilušky na fuchsii, 6.7.2011
já vám nevím... já je mám sice všechny venku, ale právě mamka má jednu rostlinku schovanou, kde na ni ani nekápne a už jsou taky skoro celé bílé... u mě nekteré rostlinky míň a jiné víc... sazenic mám v truhlíkách 20...Každopádně příští rok kupuji... celý příspěvek >
Surfinie mi mění barvu/svilušky na fuchsii, 6.7.2011
mockrát vám děkuji! mám tu ještě mospilan a fakt, tak to jdu prubnout. Kolegyně se mi spletla:) Ještě jednou děkuju!!!
Surfinie mi mění barvu/svilušky na fuchsii, 6.7.2011 Obsahuje fotku
a našla jsem pro ilustraci fotku na google. přesně takhle ty potvory vypadají...
Surfinie mi mění barvu/svilušky na fuchsii, 6.7.2011
s těma surfiniema máte asi pravdu, ale štve mě, že některý květu jsou už opravdu celý bílý ajá ráda fialovou barvu:) a ty sviluchy... svilušky by to být měly..na ppředchozí-již vyhozené fuchsii mi dělaly ty stejné potvory pavučinky-tady se k tomu... celý příspěvek >
Surfinie mi mění barvu/svilušky na fuchsii, 5.7.2011
Dobrý den, měla bych dvě otázky: 1) Na balkoně mám surfinie resp tumbeliny- fialové s bílým okrajem. Jsou krásně bohaté, dělají krásný převis-to vše je ok, ale ten bílý lem je stále silnější a některé květy jsou už skoro celé bílé... z dálky už ty... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika