Kočka ničí mou práci



micuko - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (712) - 19.202 (?)
9.9.2008 20:32

Milá Danielo, je mi pořád po nich smutno.Celkem přesně jsem tipla i jejich povahu.Miky, mazlíček, ten se nejvíc motá po domě a plete se všem pod nohama a Vasil, lumpík, šmejdí nejraději po dvorku a půdě.Hlavně že jsou obklopeni péčí a láskou.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
                     
Daniela. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1262) - 204.208 (?), 31.7.2008 21:49

Tedy Micuko, ta Vaše koťátka jsou nádherná - obzvlášť to černobílé! Já jsem také jednou měla nádherného kocourka, ale ukradli mi ho cikáni. Byla jsem z toho dlouho moc smutná. Zkusím najít foto.  Zdravím - Daniela.

Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
micuko - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (712) - 19.202 (?), 8.9.2008 21:40

Kočičáci jsou v dobrých rukou a už povyrostli.Černý je Miky, druhý Vasil.

Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Daniela. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1262) - 204.208 (?), 8.9.2008 22:26

Ahojky Micuko,  ty jsou tak krásní, že se vůbec nedivím, že jste je oplakala.  Mě osobně se víc líbí Vasil, takovou barvu jsem si vždycky přála, ale ta naše Pucina kamarádí jen s černými kocoury  (nevím, co na nich vidí!)    Zdravím - Daniela.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
micuko - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (712) - 19.202 (?), 9.9.2008 20:32

Milá Danielo, je mi pořád po nich smutno.Celkem přesně jsem tipla i jejich povahu.Miky, mazlíček, ten se nejvíc motá po domě a plete se všem pod nohama a Vasil, lumpík, šmejdí nejraději po dvorku a půdě.Hlavně že jsou obklopeni péčí a láskou.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Lumikol - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (133) - 181.138 (?), 10.9.2008 10:54
Ahoj dámy, Pucině rozumim, ale Vasil je taky fešák, i když moc vasilózně nevypadá, je to překvapivý jméno pro kocoura: o))L.(Když se řekne Vasil vidím zrzouna z Míši Kuličky)
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Chemický Alí - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1247) - 248.54 (?), 31.7.2008 22:13

I já děkuji za pozdrav a OFF TOPIC připojuji fotky  dvou členů zmíněné smečky.

Briťačka
Briťačka
nikdy nepolevuje ve studiu -Einstein
nikdy nepolevuje ve studiu -Einstein
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Lumikol - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (133) - 181.138 (?), 31.7.2008 23:06
Zdravím všechny, teda Danielo to je sněhuláček, nedivím se že jste ho oplakala.Micuko, Vaši jsou taky k pomuchlování, Alí Váš pan kocour vypadá že mu doma vykáte :o) to je kočičí superego, moc hezkej. Lucka
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
micuko - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (712) - 19.202 (?), 3.8.2008 15:02

Ahojky, zdravím Vás všechny, ach jo ta technika zradil mě počítač.Danielo teda ten snížek je krásný, je to smutný, že jste o něj přišla.Já už prťata taky doma nemám.Manžel vzal fota ukázat do práce a tam zrovna jeden kolega sháněl černé kotě pro maminku, které se z toulek nevrátil 12ti letý kocour.Když uviděla fotky tak si vzala obě, přeci je nemůže oddělit a bude s nima větší sranda.Jsem ráda, že se dostaly k milovníkům koček a že o ně bude dobře postaráno.Ale je mi smutnooooo.Slzičkám jsem se neubránila.A ty Alího studující kočky, to jen závidím.To ten můj tak akorát ráno po flámu usíná u televize.

Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Lumikol - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (133) - 181.138 (?), 3.8.2008 21:17
Ahojky Micuko, gratuluji k dobrému umístnění chlupáčků.Lucka
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
micuko - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (712) - 19.202 (?), 3.8.2008 21:53

Milá Lucko, jsem taky ráda, že to tak dopadlo.Ale mít je tady ještě týden tak už bych je nedala.S tím černým lumpíkem to bylo souznění.Už druhý den mi ležel na ruce, nechal si škrábat pupík a když jsem se k němu naklonila a dávala mu pusinky na čumáček tak mě chytl těma malušenkýma pacinama a olizoval mě Hned ráno po odchytu jak se vyspinkal ječel než jsem ho donesla na bedýnku.A těch lumpáren co navymýšlel.No jo co se dá dělat už jsou pryč.A taky můj zdrav. stav není zrovna ideální a mít 5 koček a psa, to prostě nejde.A to až se vrátí dcera do hnízda tak sebou doveze dvě andulky.Zvěřinec se nám i tak rozrůstá a já se jen modlím aby aspoň ten zbytek zdraví vydržel ještě pár let A to chceme na jaře štěňátka.Tak to si už vůbec neumím představit jak je rozdáme.No halt budou ty boudičky!!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika