Příspěvky uživatele - micuko

Podivné chování kočky, 18.1.2013 Obsahuje fotku
První odchovanci :-))
Podivné chování kočky, 11.1.2013
Dobrý den prosím o radu, náš šestiletý, kastrovaný kocour se začal chovat podivně, syčí,vrčí, vříská jako když se perou kočky, uši má stažené a mrská ocasem.Neútočí na nás ani na psa, ale jako by na imaginárního nepřítele.Opakuje se to v průběhu dne... celý příspěvek >
Pomůžete s určením keříku?, 17.4.2012
Moc děkuji.
Pomůžete s určením keříku?, 17.4.2012 Obsahuje fotku
Hezký večer, pomůžete prosím s názvem tohoto keříku?Děkuji
Ibišek bahenní, 5.8.2011
Maru tak to taky netuším, jen vím že jsou o fous vyšší než vloni a že mají víc výhonů a větší květy.Nooo tak to vlasně vím akorát pěkný... No co, daří se a jsou krásný.
Ibišek bahenní, 5.8.2011
Jaké odrůdy pěstuji to nevím. Maruško seženeš, já bych zas chtěla ten co dorůstá do těch 150cm, možná i víc.Viděla jsem ho v jednom zahradnictví, byla to čtyřletá rostlina, květy jak talíře, obrovská poupata a když jsem si k ibišku stoupla koukali... celý příspěvek >
Ibišek bahenní, 5.8.2011
Ahojky Maruško, tak jsi přeci ibišky koupila! Jsou krásný!!!
Kocourek, 14.10.2010 Obsahuje fotku
Konvalinko, tak s kocourem si to Jess už ujasnila.Jen při některé té divočejší hře, když si Mourin nedá pozor a trochu víc zatne drápky nebo víc stiskne zuby, má co dělat aby unikl... Jess má taky volný prostor k běhání a nijak ji neomezuji, taky je... celý příspěvek >
Kocourek, 12.10.2010 Obsahuje fotku
No páni, to jsou chlupáči a jak způsobně kráčí po cestičce.Krásná čtyřka.Vyčesávání kožíšků musí být pěkná dřina... To já taky mívám občas doma dva trhače...ale opravdu jen občas. Krysaříka vidět není, ale uřvaný je strašně... moje nervy.
Kocourek, 11.10.2010
Paní Dano, když jsem koukala na ty vaše koťata jen jsem si povzdechla, "přírodo, přírodo tys to uměla zařídit".Copak takové kuličce může někdo odolat?Jsou krásná.Hezký den Micuko.
Kocourek, 9.10.2010
Konvalinko, nebyla by fotka vašich britek?To jsou nádherné kočky.
Kocourek, 9.10.2010 Obsahuje fotku
To samé dělal náš kocourek, asi 14ti denní nalezenec." Odkojen " byl gumičkou ze starého kapátka, byl a je obklopen láskou a péčí, ale máma je holt máma a ta mu nejvíc chyběla asi večer, když jsem ho uložila do pelíšku.Lehl si na... celý příspěvek >
Jak přesadit pivoňky?, 3.10.2010
Pivoňku jsem přesazovala na jaře hned jak začala rašit, myslela jsem, že letos nepokvete, ale překvapila mě a vykvetla.Jak píše Alena, hlavně ji usaďte do země tak jak je, ne moc vysoko a ne hlouběji.Hezký den, Micuko.
Prosím o radu, 30.9.2010
Snad poradím dobře, keiki,nová rostlinka by měla mít před oddělením aspoň tři kořeny.Pak se oddělí a zasadí.Já pokud jde o faleňáky keiky oděluji tak, že je ustřihnu s malým kouskem stvolu na kterém vyrůstají.Oddělit odštípnutím od stvolu jsem... celý příspěvek >
Molice v bytě, 30.9.2010
Hezký večer, myslím,že bez chemie to asi nepůjde.Dokonce jsem kdesi na netu četla, že jak vám molice napadnou kytky je lepší je vyhodit.Mě napadly orchideje, bojuji s nima už asi půl roku se stále nejistým výsledkem.Stříkala jsem Mospilanem, nic noc,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika