Kočka ničí mou práci



   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
                     
romila - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (914) - 86.207 (?) 
29.7.2008 11:51

Dobrý den, no krásný-očička jak korálky a čumáčky... Máte pravdu, Micuko, mládata jsou všechna nádherná a roztomilá. A souhlasím, že "matka příroda" to nejen uměla zařídit, ale určitě i věděla, proč to dělá. Všem těm bezbranným tvorečkům dokáže málokdo odolat a ublížit. Třeba to časem váš pantáta s tím "dobrmaním" miminem zvládne. M.R.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
Chemický Alí - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1247) - 166.66 (?), 29.7.2008 11:52

Omluva..kočky dostaly... fuj, stydím se

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 119.85 (?), 29.7.2008 15:37

Dobrý den, milá Danielo... Koťat bývalo dříve opravdu všude spíš nadbytek, v poslední době se ale stále častěji setkávám stím, že "nalezence" si jen tak nepořídíte. Maminka mé kamarádky žije v Havlíčkově Brodě a nedávno přišla o starého kocourka, zůstala jen jedna kočka. To je pro tu hodnou paní málo, vždycky si odněkud hned přinesla nějakou náhradu. Teď ale v brodě toulavé kočky a psi prakticky vymizeli - údajně proto, že někteří naši noví spoluobyvatelé je odchytávají a jedí. Dřív to dělali potulní cikáni, dnes národnosti, kde psí a kočičí maso prostě normálně patří na jídelníček. Pro nás milovníky kočičích tlapek a hebkých kožíšků to zní hrozně, že? Zkrátka jiný kraj, jiný mrav... A nedá se nic dělat, musíme se smířit s tím, že jiné mravy prorůstají i k nám. Asi bude na čase si své vesnické miláčky začít pořádně hlídat. Jenže zabraňte kocourovi, aby si večer nevyšel na toulky... Gabriela

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Lumikol - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (133) - 181.138 (?), 30.7.2008 0:35

Zdravím Vás všechny, díky za pochválení zrzounů.Mám stejné zkušeností jako Alí, koček okolo spousta, škody zanedbatelné.Mám pocit že těm co o ně nestojí a snaží se s nimi bojovat dělají kočky naschvály, pak se někde za bukem baví jak ten člověk zase vyvádí.Můj děda takhle bojoval s kocourem, úplně ho nenáviděl, jak ho někde našel chrupat tak ho zlil.A kocour?Jak děda nedovřel dveře na verandě, vletěl dovnitř a poznačkoval mu otoman co na ňom dřímal po obědě, smrděl pak vždycky celej dům.Děda se mohl pominout, pak se kocour někam zatoulal a děda se pohádal s půlkou ulice, kdo mu co udělal.Uděluji Vám všem řád kočičí (popř. psí) tlapky za vzorné služby našim čtvernožcům.:o)) Dobrou noc Lucka Ještě jsem zabudla pochválit všechny vystavené miláčky

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
romila - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (914) - 7.179 (?), 30.7.2008 15:53

Zkusím vám taky zobrazit mé chlupaté "štěstí", jmenuje se Lucky. M.R.

Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
micuko - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (712) - 19.202 (?), 30.7.2008 18:48

Paní Mílo, tak to máte opravdu moc krásného pejska.Moc se mi líbí.Vypadá tak rozvážně a jako by rozuměl každému slovu.Působí až tak nějak andělsky.Přeji Vám ať s ním prožijete ještě mnoho šťastných a krásných dní.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Lumikol - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (133) - 181.138 (?), 30.7.2008 20:43
Zdravím paní Mílo, je to fešák! S takovým kukučem mu všechno projde, co? Ještě bych se vrátila k tomu co nakousla micuko zvíře-dítě.Když jsem čekala první dítko bála jsem se co na to náš Matěj, každej mně strašil, doktorka nakazovala kocoura zlikvidovat,(našla jsem si novou)i ja jsem se pak strachovala že bude žárlit.Dopadlo to tak, že si malou přivlastnil, nehnul se od ní, spal u ní, jezdil v kočárku.Kolikrát jsem ho šla zachránit před všetečným miminem, a on vrčel na mně, jen jsem ho pustila vrátil se ke hře.Je to takovej dobrák, akorát když jsme pak přinesli další uzlík z porodnice mněl takovej zoufalej kukuč, jako "Ach jo, zase někoho vychovávat!" Ale zvládli jsme to všichni.Letos manžel přinesl kotě a kocour nás celej leden nenáviděl, ale skousnul i to.Snad už se rozrůstat nebudeme, asi by se odstěhoval :o)) pozrav všem Lucka
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
romila - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (914) - 88.232 (?), 30.7.2008 23:00

Ahojky Micuko a Lucko, máte obě pravdu. Vzhedem k tomu, že už jsem jiné psy měla a rovněž další znám u příbuzných, myslím si, že si ho až tolik slepě neidealizuju. Ale je pravda, že rozumí spoustě slov, ví, co znamenají. Rovněž některé věci když mi vidí např. v ruce hrnek, ví, že jdeme spolu vypít kafe a hrne se první. To samé jak vezmu do ruky rukavice, jde mi "pomáhat" na zahrádku. A tak bych mohla pokračovat. Je to děsný šmajchlíř a při hlazení a drbání blahem přivírá oči a přiklání hlavu k té straně, kde mám ruku. Jasně, že mu vše projde. On tedy nic moc neprovádí, hlavně roznáší granule po celé místnosti. Když už hodně nedávám, začne je sbírat a žrát. Pak se začnu bezmocně smát a začneme se třeba honit. No, má mě prostě na háku, co vám budu líčit. Mějte se obě prima a hezký zbytek večera. M.R.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Daniela. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1262) - 204.208 (?), 31.7.2008 0:11

Ahoj lidičky!  Už se mi po vás všech stýskalo -  FAKT!!    Byli jsme s manželem na pár dní na Moravě - jezdit na kolech.  Hned jsem sedla k PC a musím vám všem napsat, že jsem si pěkně početla. Moc děkuji panu Alímu, který se přidal do naší kočičí diskuse. Jsem moc ráda, že se konečně připojilo víc a víc lidí, kteří o kočičáky pečují a zachraňují je a nejen jim ubližují a vymýšlí, jak se jich zbavit, nebo jak jim ublížit.  Všem posílám pozdrav a těším se na další povídání s vámi všemi  -  Daniela.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
micuko - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (712) - 19.202 (?), 31.7.2008 19:49

Tak kočičáci už se uklidnily a tak posílám ještě fota na těch už nejsou tak vykulení.

Bez názvu
Bez názvu
Teda jak kdo!
Teda jak kdo!
Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika