Kočka ničí mou práci



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
Daniela. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1262) - 204.208 (?) 
26.6.2008 22:35

Odpůrci koček z nás asi radost nemají, že?!!     Luci, když jste psala, že jste vykrmili ježečka - slyšela jsem, že ježci mají blechy ? Jak jste to vyřešili?  D.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 181.138 (?), 26.6.2008 23:10
Pro Radku-děěěkůůůji za kompliment, jsem zahradnický mimino se slabostí pro zvířátka a pekelným štěstím na sousedy.Dá se říct, žě mně tady všichni vzali za vlastní i s celou mojí famílijí. Díky jim :o). A k tomu ježourkovi pro Danielu, jak sem ho našla hup s ním k veterináři, odblešil odčervil poradil a pochválil a pak to bylo na nás.Našlel k nám cestu na poslední chvíli, druhý den našla sousedka nějakýho sourozence a ten už to nezvládnul asi v noci prochladl, za týden jim umřel.Přeji dobrou noc bez kuního řádění a kočičího zpíváni :o)) L.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 181.138 (?), 26.6.2008 23:17
Ještě mně napadlo jastli by jsme neměly přispívat pod názvem kočka nám pomáhá v práci :o)L.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Daniela. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1262) - 204.208 (?), 26.6.2008 23:38

Kočka nám pomáhá v práci - to je fakt, protože kdykoliv, cokoliv dělám na zahradě, tak všechny kočky sedí a pozorují mě.  Občas opět vypadám jako cvok. Kočky totiž nejsou vidět, protože jsou schované za zídkou a já si s nimi povídám, ale lidi vidí jen mně, jak říkám: to bude dobrota, viď? Nebo: kdybys mi raději pomohla a nečučela na mě...  Pokud jsou to ti samí lidé, kteří mě tu občas vidí pobíhat s vodní pistolí v ruce, tak je jim to asi jasný. Určitě si říkají - chudák ženská...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
micuko - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (712) - 19.202 (?), 27.6.2008 12:39

Po dnešním ránu to přejmenuji -kočka nám pomáhá do hrobu.Teda aspoň někomu, že Po ranních procedůrách, k tomu patří otevření dveří a vpuštění kocoura k miskám do choby, jsem po ranní kávičce šla zalévat kytky, odhrnu záclonu a úúúlek, jen jsem poskočila. Kočičák se provaloval mezi květináčema, zrovna na místě kam ještě svítilo slunko.Musela jsem mu domluvit - Blbe,,jestli to se mnou švihne, tak se tak dobře mít nebudeš -  - no jenom vrněl a asi mu to bylo srdečně jedno.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Bohuna - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (166) - 186.113 (?), 27.6.2008 15:54

Když už jste do toho zamotali i jiné zvířátka, tak já přispěji také s troškou do mlýna. Na chatě suším starý chléb vozím ho rodičům a od nich zase slepičák. Suším to v krabici pod přístřeškem. Viděla jsem na tom ozobávat sýkorky a vrabčáci. Bylo mi trochu divné co toho ozobou a říkala jsem si, že toho v zimě také dost sezobali. To jsem jim ale dávala slunečnici. Jednou večer jdu zas na procházku za těma slizounama a slyším nějaký šramot. Jdu po zvuku a co nevidím. V krabici jsou dva ježci na večeři oni možná spíše na snídani. Tak jsem se musela smát a už se nedivím jak to ubývá. Doufám že mi za to menu sežerou i nějaké ty slymáky. Pěkný víkend. Bohuna

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
micuko - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (712) - 19.202 (?), 27.6.2008 16:26

Ježura je užitečný pomocník v zahradě.Já si zas hýčkám na terase na sloupu tak 5 m od okna ložnice čermáčky.zahnízdili, vyvedli mladé a nosí jim vše možné.Co ti se nalítají.Mladým teda sílí hlásky jak rostou, od nesmělého pípání přecházejí v huronský řev a to od rozednění.Ale je to bezva podívaná.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Baba Jaga - (1) - 181.138 (?), 28.6.2008 9:11

Zravím, ptáčci jsou super! Když jsme po povodních větrali sklep, nastěhovaly se k nám vlaštovky!!! jsou úžasný ,jak na jaře přiletí hlasitě se hlásí.Pak se ve sklepě hádaj kam přilepí další hnízdo, nakonec skončí ve starym, když je u okna prudí kocour lítaj křičet do chodby, tak ho chodim plašit.Bála jsem se že letos nezahnízdí, sousedi maj mladýho kocoura a nám přibyla Šklíba a ty jim nedaj pokoj, ale zvládly to.Akorát já nedělám nic jinýho než že plaším, jsem takovej plašan :o)).Av trubce u plotu jsou každej rok sýkorky, ty když jim dojde slunečnice(v zimně)klepaj do okna.Ach jo, já miluju zvířátka.!!! Lucka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
micuko - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (712) - 19.202 (?), 21.7.2008 20:44

Milá Danielo, věřím, že sem nahlédnete.Když už jsme to tady otočily vzhůru nohama!!! Už??? Máte koťata.Jesli ano tak se pochlubte a dejte fofto čičinek.Prosííím

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Daniela. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1262) - 204.208 (?), 21.7.2008 21:12

Ahojky Micuko,  nevím, jestli nás pochválí odpůrci koček,  ale nemohu Vám nevyhovět a tak vkládám dvě fotky.  Posílám pozdrav - Daniela.

Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika