Bílá rasa a krmivo



host - 248.21 (?)
30.7.2014 22:59

Měla jsem víc než 15 let WHWT, pro bílé psy doporučují také doplňkové krmivo se zinkem.           Lída

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
      
host - 95.45 (?), 30.7.2014 13:12

Dávám za pravdu s krmením švýcaráka. Můj pes má 4 roky a po změně krmiva začal žloutnout. Takže za rady jsem ráda. Nemám ho sice na chození po výstavách, ale musím ho přeci jen vylepšit. Se zabarvením čenichu nemá opravdu typ garnulí co dělat.

A ten pan ferda mravenec opravdu neví co mluví. Ať se přejmenuje na Brouka Pytlíka. Ten věděl taky všechno a stálo to za houby. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Ferda Mravenec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2064) - 247.50 (?), 30.7.2014 14:46

Tady je obrázek naší samojedky, chudera malá chlupatá, krmená špatnou stravou.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 248.21 (?), 30.7.2014 22:59

Měla jsem víc než 15 let WHWT, pro bílé psy doporučují také doplňkové krmivo se zinkem.           Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
pylorus - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (113) - 153.234 (?), 7.8.2014 10:56

Zdravím, 

řekl bych, že se význam granulí dost přeceňuje. Granule by určitě neměly být barvené - proč taky - páníčkovi se to sice líbí, ale psům je to jedno a jen do sebe cpou zbytečnou chemii. Takže zásadně nepřibarvované krmivo. Naprosto rovnocenný - ne-li lepší je BARF. Krmivo na zabarvení čenichu rozhodně vliv nemá (dědičná záležitost). Na kvalitu srsti samozřejmě ano a okrajově i na její barevný tón - betakaroten (podobně jako na lidskou kůži). 

Jinak si doporučuji si prohlédnout testy krmiv - např. německý Stiftung Warentest a budete překvapeni - Aldi granule Romeo vyšly stejně dobře jako značkové Purina či Royal Canin! 

Martin

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 178.38 (?), 7.8.2014 11:16

 Martine, krmím vařeným (není to tedy vyloženě BARF) granule Wolfsblut jsou jen doplňkovým krmivem, psi je mají spíš jako mlskuwink Po některých granulích dříve, mi berňák totálně zreznul na zádech, bílý samojed byl možná víc zažloutlý, ale nijak katastrofálně. Takže to bude i nějakou tou vnímavostí určité rasy, třeba na ten betakaroten. Do vařeného jídla dávám hodně mrkve, často červenou řepu... přesto teď nijak dramaticky nerezne. Vámi jmenované granule neznám, netuším na jak vysoké příčce kvality granulí se vyskytují, jelikož já kupovala vždycky jen z těch nejkvalitnějších, ze zahraničních testů. Ovšem,,značkové" granule co jmenujete, žádný opravdu kovaný pejskař nekupuje, protože ty propadají v testech pravidelně. Hromada prachů a kvalitou supermarketovka.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Ferda Mravenec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2064) - 247.50 (?), 7.8.2014 12:14

opravdu kovaný pejskař nekupuje...pes opravdu kovaného pejskaře žere se svým páníčkem z pánova talíře.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 179.35 (?), 3.12.2014 13:16

Dobrý den, máte někdo zkušenost s krmením Brit? Dávám svému štěněti BŠO Brit Care Puppy All Breed. Zatím si pochutnává :-) 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 216.228 (?), 3.12.2014 18:50

No, nejsou nejhorší, ale existuje celá řada lepších. Hlavně štěně velkého plemene by mělo mít v době růstu, což je cca do 1,5 roku, co nejkvalitnější a nejpestřejší stravu, dělá si základ na celý život.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 109.31 (?), 6.11.2016 11:10
Dobrý den, mám rok a púl starou fenku BŠO, mohu potvrdit, že po běžných (i těch opravdu drahých) granulích měla srst nádech do žlutá, a dúvodú byl opravdu betakaroten. Velice se mi osvědčily granule GRAND VITAL, jsou fakt dobré, fenka má výbornou kondici a srst opravdu bílou. A i cena je příznivá, stojí v eshopu 999,-Kč 13kg.doporučuji.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika