Příspěvky uživatele - pylorus

Dotaz začátečníka na řezání kmenu, 19.4.2015
jak už zde někdo psal - udělat potřebný počet řezů (třeba po 1m) z jedné strany - zhruba do 2/3 až 3/4 kmene, pak kmen pootočit o 180° a doříznout. Před doříznutím očistit z kmene případný nepořádek - kamínky a hlínu.   Pokud zadavatel v... celý příspěvek >
Papoušek, který dobře mluví, 10.2.2015
I vy rošťáku!  Mníšci jsou bezesporu krásní papoušci, ale jsou hodně specifičtí a určitě ne bezproblémoví. Jednak jsou hodně, ale hodně hluční a jednak velice intenzivně vše okusují (staví si hnízda z větviček a kůry). 
Stříhání psů, 10.2.2015
Pěkně napsáno Veselko. Stříhání či spíše nestříhání se řídí kromě toho co jste psala také tím, kde je pejsek ustájen. Dva příklady: naši kavkazáci (dlouhosrstí medvědi), kteří jsou celoročně venku, se nestříhají vůbec, jen se občas vyčesají (zejména,... celý příspěvek >
Kohout - poranění nohy, 25.11.2014
Zdravím Veselko, zpráva z kohoutkem mě mrzí. Na Vašem místě bych ovšem upozadil city a přidal více racionality. Stávající hejno pozorujte a začne-li se projevovat nákaza i u dalších kusů - hejno vybijte, utracené kusy zlikvidujte. Vydesinfikovat... celý příspěvek >
Papoušek, který dobře mluví, 12.11.2014
Ahoj, již zmíněný Žako šedý, případně Loskuták posvátný se naučí mluvit opravdu dobře. Mluvit se ovšem naučí i ostatní papoušci. Předpoklad je, že pták musí být chován sám (jinak si "povídá" raději se sobě rovnými) a samozřejmě potřebuje dostatek... celý příspěvek >
Kohout - poranění nohy, 6.11.2014
Zdravím Veselko, fandím Vašemu nadšení a zápalu (bez ironie). Osobně bych se však touto cestou nevydal - kohout nebude schopný páření, kvalita života bude asi přinejlepším průměrná, ale na druhou stranu pokud je vitální a vy máte chuť "do toho... celý příspěvek >
Kohout - poranění nohy, 6.11.2014
Zdravím Veselko,  kohoutka je mi líto - vážnější poranění (zlomeninu) bych osobně řešil utracením. Pokud z nějakého důvodu nechcete, zajděte k veterináři. Do laického fixování nohy a podobných experimentů bych se nepouštěl. Myslím, že je to... celý příspěvek >
Čištění demižonu, 6.11.2014
Ahoj všem, od známého jsem dostal 50l, 30l a 10l demižony, které byly dlouho nepoužívané a uvnitř jsou bilogické nečistoty (zbytky moštu). Čím a jak nejlépe vyčistit? Co šlo jsem vypláchl vodou, dno a spodní část stěn jsem vysříkal WAPkou.... celý příspěvek >
Antištěk - máte zkušenost?, 22.10.2014
Docela vás lituji. Souseda s antištěkem bych hnal klackem. Co to vyřešit nějakou zástěnou, živým plotem? 
Uhynulá krůta - sníst či ne?, 30.9.2014
Zdravím, já bych uhynulé zvíře zcela jistě nekonzumoval. Krůta není vykrvená, dutina břišní ze začala rozkládat již pár hodin po smrti. Možná tak vyvrhnout a maso uvařit psovi. 
Jak naučit slepice hřadovat, 2.9.2014
Ahoj ve spolek - jen krátce k problematice hřadování - pro všechny druhy ptáků jsou pro hřadování ideální různé průměry, aby si mohly vybrat nejpohodlnější pozici a aby běháky nebyly stále ve stejné poloze. Bidla se nedoporučují z kulatiny a z... celý příspěvek >
Koza a kůzlátka, 28.8.2014
Březost kozy je něco málo přes 5 měsíců - někdy méně - to vychází na leden. Být vámi počkám až bude koze Rok. Pak vyjde dobře i načasování ročních období. Jinak pohlavně zralá je. Váha taky odpovídá, ale nespěchal bych.  Martin
Kurník, 25.8.2014
Pěkný kurník. Snášková hnízda bych možná udělal zavěšená - lepší údržba pod hnízdy a oddělil je přepážkou, aby na sebe holky neviděly a měli více klidu, ale líbí. 
Kuřata na zimu, 20.8.2014
Ahoj vše a díky za rady i optimistická přání. Pravděpodobně vše nechám na jaro. V únoru si nechám od kamarádky - chovatelky vylíhnout kuřátka a hurá na věc :-)  Začátečník nejsem - dlouhou řadu let jsem ošetřoval slepice s dědou a nyní... celý příspěvek >
Křovinořez Dolmar MS4010 nebo MS4510 nebo jiný?, 19.8.2014
Díky za doporučení - objednal jsem. Uvidíme :-) Martin
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika