Příspěvky uživatele - 174.65

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vrtací a sekací kladivo, 7.7.2009
Hezký Pedro. Je to tak ošklivý, že nepochybuji o tom, že to opravdu funguje :-). Vyzkouším.
Kosa, 6.7.2009
164.192. Nezáleží jen na výšce, ale i na postoji, a také na kose, pod jakým úhlem má vytočený úchyt. Díval jsem se na kosy po mých předcích, i po předchozích majitelích našeho stavení, a skoro všechny kosy mají více či méně seříznuté kosiště.
Kosa, 3.7.2009
Pro 168.12: Záleží jak je člověk vysoký. Já měřím přes 190 cm, a pokud kosiště neseříznu tak už je kosa nahoru vytočená moc.
Aditiva do mazacích olejů, 30.6.2009
Přípravky, které umí navrátit pružnost těsněním (v motoru i v převodovce), vyrábí i výrobci motorových olejů, a povětšinou neobsahují nic destruktivního či nežádoucího. U přípravků snižující tření převodových soukolí však může u některých... celý příspěvek >
Detský domček, 29.6.2009
Viz článek Zahradní domek pro dítě A.W.
Honda GCV - DOV, 23.6.2009
Teplota na prvním kroužku vodou chlazeného spalovacího motoru je až 250 °C. MMCH vojenská Praga V3S - chlazená vzduchem, pracující v extrémních podmínkách, měla doporučený olej M6 AD, později byl armádou používán M7 ADS III 15W-40. Avšak pravda je,... celý příspěvek >
Aditiva do mazacích olejů, 15.6.2009
Duralube, motor-up, pro-long, jsou na bázi chlorovaných parafinů, a jejich prodej byl v USA zakázán. Výrobce Slick 50, tj. Blue coral, byl v USA potrestán za použití teflonu, a byla mu prokázána nefunkčnost přípravku. Více si můžete najít na... celý příspěvek >
Aditiva do mazacích olejů, 15.6.2009
Ano, existují. Všechny firmy, které dodatečné přísady vyrábí, se zažehnávají objektivními měřeními :-). Dle mého skromného by nezávislý dlouhodobý test byl drahý jako čert. Když jsem viděl, jak složité, drahé a zdlouhavé je testovat jeden motorový... celý příspěvek >
Rotační sekačka, 14.6.2009
Dvoutakty pro vari dělal jikov vždy, vari motory nevyrábí, ani nevyráběli.
Křovinořez Garden King - Tv products, 12.6.2009
2 Martin. Bez ohledu na kvalitu či "kvalitu" výrobku bych takto nevolil z důvodu neserioznosti tohoto prodejce. Zboží vám možná jednou dvakrát vymění, ale možnost vrácení peněz, servisování či případné opravy se zřejmě nedočkáte. Slušně řečeno, nemám... celý příspěvek >
Jikov nebo Alko, 31.5.2009
Z těchto dvou bych vybral Jikov. Má silnější motor, takže si s vyšší trávou poradí lépe. Nicméně v době, kdy tráva roste rychle, tj. střídání deštivých s slunečných dnů, měsíc nesečenou trávu neposbíráte do koše žádnou sekačkou.
BDR 700, 31.5.2009
Strniště.
BDR 700, 31.5.2009
Pokud nebudete sekat "proti srsti," tj. pokud budou stébla ohnutá od vás nebo bokem ve směru sečení, tak bude sekat dobře. Pokud budou ohnuta k vám, bude to horší, ale dokud udržíte bubny pod travou, bude sekat také, akorát zůstane delší stéblo.
Partner 738, 27.5.2009
Jasně, HQ jsou plasťáky, zatímco partner mají titanový monoblok.
Křovinořez Hecht Kendo - po cca 15 min chcípne a nejde nastartovat, 24.5.2009
Když jsem přebíral sekačku vari od předchozího majitele, byla tato mazána mogulem TSF v poměru 1:40 asi 12 let, možná déle. Když jsem ji po 15 letech rozebral, bylo vytažené ojniční oko, ložiska měla minimální vůli a gufera neměla břit. Ale válec byl... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika