Příspěvky uživatele - 174.65

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kosačka - automatická regulácia výkonu, 4.3.2010
Jak píše J.S. Tzn. pokud to prodavač tvrdí, pak bude motor osazen karburátorem, který je ovládán pouze automatickou regulací otáček. A chápete to správně, u tohoto provedení nemůžete určit horní hranici otáček, ta je maximální.
Motor Slavia diesel 1válec vzduch, 4.3.2010
Wow, ale diesel dvoutakt je principielně jiný motor než beznínový, a opravdu se tam nelije nafta s olejem :-).
Kosačka - automatická regulácia výkonu, 4.3.2010
My se naprosto nechápeme. Všechny modely mají automatickou regulaci, a to i ty, která mají zároveň tu mechanickou - plyn! To se nevylučuje. Vy pouze mechanickou regulací, pokud ji sekačka má, nastavíte horní mez otáček. Jakmile se při zátěži otáčky... celý příspěvek >
Kosačka - automatická regulácia výkonu, 4.3.2010
Odpověď máte v předchozím příspěvku. Pro jistotu: budete mít dvě sekačky s totožným motorem, klidně vámi uvedeným briggsem, přičemž jedna bude mítregulaci plynu a druhá ne.
Kosačka - automatická regulácia výkonu, 4.3.2010
To už tu bylo řečeno. Bez ohledu na automatickou regulaci existují motory s možností manuální regulace otáček a bez ní. To se týká karburátoru, nikoliv motoru. Tzn. máte 2 totožné motory, při čemž jeden manuální regulaci má, a druhý ne. Automatickou... celý příspěvek >
Kosačka - automatická regulácia výkonu, 4.3.2010
Automatická regulace otáček je u všech sekačkových motorů, i u sekaček, které mají stavitelné otáčky. Reguualce je řešena náporem vzduchu od ventilátoru na lopatku s mechanismem, kdy pokles otáček způsobí menší nápor na lopatku, která je následně... celý příspěvek >
Elektrický kultivátor, 25.2.2010
Děkuji všem za odpovědi. Uživatelů eta se chci jetě zeptat. Nejsou otáčky hřídele pro práci příliš vysoké? Případně, nepadá při vyšším zatížení rychle krouticí moment? Což je častá slabina vysokootáčkových strojů. Tedy předpokládám, že výkon motoru... celý příspěvek >
Elektrický kultivátor, 25.2.2010
Aha, myslíte, že to není možné spíše výkonově než technicky? Já jsem se s vari také dostal tak na cca 15 cm, ale když jsem to přejel podruhé, tak jsem se na 20 cm dostal snadno. Jenže benzínový kultivátor je na pár členitých záhonků moc velký těžký... celý příspěvek >
Elektrický kultivátor, 25.2.2010 Obsahuje fotku
Mám dotaz ohledně typu. Kultivátor chci používat na asi 0,8 aru záhonů pro jarní kypření (podzimní rytí klasicky rýčem). Do oka mi padly dva typy, při čemž první, PowerPlus POW6465 (ETA 6707), má příkon 0,75 kW, 400 ot/min., hmotnost 9 (eta 8) kg,... celý příspěvek >
Slimáci, 19.2.2010
Ferramol není téměř jedovatý, jedná se o oxid železa. Samozřejmě pivo také není špatné řešení.
Stihl, 18.2.2010
Katalog uvádí, že má, ale může taky kecat. To vám řekne prodejce, nicméně to není nic světoborného, bez čeho nelze žít, filtr se tak snadno nezaprasí. Jinak Růžička v Českých Budějovicích je dobrý prodejce i dobrý servis, jak je to s ním v jiných... celý příspěvek >
Stihl, 17.2.2010
Dle mého skromného slouží kompenzátor ke změně poměru paliva vůči nasávanému vzduchu. Při znečištění vz. filtru se tento poměr mění a kompenzátor poměr hlídá a upravuje. Stihl u některých modelů místo kompenzátoru používá elektronické řízení paliva.
Kultivátor místo rýče, 11.2.2010
Miloši, reagoval jsem na příspěvek Nadi: Jaký typ, stačí jen se dvěma noži, záběr cca 16 cm, nebo je lepší širší? Takže asi opravdu nějaká elektrická motyčka.
Kultivátor místo rýče, 11.2.2010
Naďo, jen pro představu. Abyste se 16 cm širokým kultivátorem zpracovala 350 m2, budete s ním muset teoreticky ujet dráhu 2187,5 m.
Bubnova sekacka jikov, 10.2.2010
V Třeboni má servis Jikov/vari Matějka v Táboritské ulici, jinak na jihu je servis až v Jindřichově Hradci nebo v Českých Budějovicích.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika