Příspěvky uživatele - 174.65

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křovinořez Hecht Kendo - po cca 15 min chcípne a nejde nastartovat, 24.5.2009
Mogul TSF rozhodně nezpůsobil přidření nebo zakarbonování, je to v rámci své normy velice kvalitní olej. Taktéž tipuji odvětrání nádrže nebo gufera. Možnost přidírání při vysokých teplotách (plivnutím na žebra nezjistíte), ale bez sejmutí válce to... celý příspěvek >
BDR 700, 22.5.2009
To je zvláštní. Já mám jikov iskra 1433, který má pouze 3,5 kW, a s touto sekačkou sekal velmi dobře, a to i když se přidíral. Teď jsem dokončil částečnou GO (válec pouze honován) a motor se, řekl bych, skoro fláká. Zeptám, se: Jak vysokou trávu... celý příspěvek >
Největší vžité fámy na zahradě, 21.5.2009
Tady nejde o složení trávníku, ale o prosazování vaší jediné správné pravdy. Pokud někdo chce golfový trávník, má ho mít, ani by mě nenapadlo mu to rozmlouvat. Trávník na mém pozemku se sestává zejména z mechu, pampelišek, jetele, sedmikrásek,... celý příspěvek >
Alko - Snapper, 19.5.2009
S košem je to tak: Látkový lépe filtruje, takže nebudete jako prase, více propouští vzduch, ale časem se ucpává, a je tedy třeba jej občas vyčistit (1x za rok za dva vydrbat měkkým kartáčem a mýdlem). Plastový koš má větší otvory, ale propouští po... celý příspěvek >
Vrtací a sekací kladivo, 18.5.2009
Ještě k tomu nářadí, jen pro jistotu, i když to je asi jasné. Na kovových převodovkách rozbrusu i kladiva musí být maximální teplota taková, aby na tom šla udržet ruka, jinak se nářadí za chvíli utaví. U kladiva je pneu příklep, tzn., že sekací... celý příspěvek >
Zapalování Ducati, 13.5.2009
Elektřina není zrovna moje hobby, ale při nastavení měřáku do 2000 ohmů mi zobrazuje hodnotu 710 ohmů.
Benzinová sekačka - motor, 11.5.2009
Nový dvoutakt, vyjma nějakých speciálů se na zahradních sekačkách již nevyskytuje. Pokud má sekačka pojezd, pak jde vypnout vždy, respektive se odpojí vždy, když sundáte ruce z páky či madla, které jej spouští. Nejlehčí sekačky jsou elektrické, i ty... celý příspěvek >
Startování sekačky MEGA 5220 s teplým motorem?, 10.5.2009
Dekompresor se aktivuje plynovým táhlem na krajní poloze, tedy stejné, v jaké je aktivován sytič. Pokud se nebudete zlobit, návštěvu servisu pro tentokrát vynechám ;).
Sekačky od Mountfieldu, 10.5.2009
Pane Válo, velká část věcí, co M prodává není nutně špatná. Občas se mi nelíbí, jaké ceny nasazuje M na některé věci, které často cenově patří o segment níže, takže slevy nejsou zadarmo, dále mi vadí přístup k reklamacím či pozáručnímu servisu.... celý příspěvek >
Startování sekačky MEGA 5220 s teplým motorem?, 10.5.2009
Tuto sekačku musíte startovat se sytičem i teplou. Motor se začne hned dusit, takže je nutno sytič stáhnout. Navíc, se sytičem se aktivuje i dekompresor, takže není startování taková dřina. Jinak otáčky jen tak neuberete, protože automatický... celý příspěvek >
Výběr sekačky - motory, 10.5.2009
Uvedl jste ty nejlepší motory na trhu. Nebál bych se vybrat ani jeden z nich, osobně bych pouze upřednostnil ty s vyšším objemem. Motory kawasaki a lamborghini nejsou v zahradní technice žádnými exoty. Jinak b&s Intek 875 má objem 190 ccm, výkon 6,5... celý příspěvek >
Lišty Oregon, 10.5.2009
Lesáci považovali lišty sandvik za lepší než oregon, ale dnes se již nevyrábí. Byl koupen firmou windsor, která patří pod oregon. Jak je to s kvalitou windsoru nevím. Lištu hardtop můžete použít kdekoliv :-). Její výhoda je, že na ni pasují obě... celý příspěvek >
Krovinorez - Husquarna versus Stihl, 10.5.2009
4mix jsou háklivé jak na kvalitu paliva, tak na kvalitu maziva, potažmo stáří směsi, když je něco horší, zadřou se dříve než 2T. S tím vyléváním či nevyléváním benzínu po sezóně - jsou 2 nesmiřitelné tábory, kdy jedni vždy vyjedou směs do sucha a... celý příspěvek >
Krovinorez - Husquarna versus Stihl, 9.5.2009
Já bych tam benzín z loňska nelil ani v nejvyšší nouzi. 4 MIX jsou opravdu háklivé, takže bych netahal čerta za ocas. To jej raději nalijte do auta s poloprázdnou nádrží. Doplněno: A směs bych používal max pár týdnů starou. Sám do pily i do křováku... celý příspěvek >
Husqvarna 143R, 9.5.2009
Hezké, na těch obrázcích je vyobrazen čtyřtakt tak, že to pochopí i malé dítě ;). 4mix je čtyřtakt, pouze je mazán palivovou směsí.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika