Příspěvky uživatele - 174.65

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nikasil u dvoutaktu, 24.1.2010
Pro Prikryl V. a ostatní. Nevím, zda jsme se pochopili. Samozřejmě, že to není běžná spotřeba, a pokud motor spotřebuje 1l oleje/1000 km, tak se blíží zenitu, ale minimálně výrobci jako toyota, renault, tuším i hyundai a kia (mohu zjistit přesně) se... celý příspěvek >
Nikasil u dvoutaktu, 21.1.2010
Zámky mají i čtyřtakty (aspoň všechny co jsem viděl), i na stíracích koužcích, a to z toho důvodu, že jinak mají kroužky tendenci posunout se spoji k sobě a komprese by tím poklesla.
Nikasil u dvoutaktu, 21.1.2010
PS : verim ze ten litr oleje na 1000 km je jen preklep. Bohužel tento překlep se dnes vyskytuje u velké části automobilů.
Nikasil u dvoutaktu, 21.1.2010
Je řeč o Tecumseh a B&S. F.O. Nikoliv, reagoval jsem na tuto vaši poznámku: Ocelovou vložkou jsou vybavovány pouze motory pro profi užití ale ne v běžných sekačkových motorech. F.O.
Aký motor?, 20.1.2010
Oba motory jsou velmi kvalitní s dobrou dostupností náhradních dílů. Je vcelku jedno, který vyberete, vedle nešlápnete ani s jedním.
Motor sekacka, 19.1.2010
Obávám se, že na tuto otázku neexistuje odpověď, kterou byste slyšel rád. Osobně bych si koupil novou sekačku, dražší, s nějakým osvědčeným silnějším motorem, který nebude sekat na stropu svého výkonu.
Motor sekacka, 19.1.2010
Je nový, je krásný, ale kdo a čím vám ho opraví? Měl jsem před rokem stejný nápad jako vy,  ale chtěl jsem ho koupit v kamenném obchodě, kde mi jej nedoporučili s tím, že poruchovost v záruční lhůtě byla 100%. Jedná se o firmu ROB, která tyto... celý příspěvek >
Nikasil u dvoutaktu, 19.1.2010
Nicasil nanesený v neznámé kvalitě a tloušťce nebo tvrdochrom dtto.
Kalové čerpadlo, 10.1.2010
Třeba AL-KO twin combi. A.W.
Dolmar PS 500 vs. Castor CP 522, 6.1.2010
Já netvrdím, že chybí kvalita, ale že vyrábějí v požadované kvalitě, což je rozdíl. GGP vlastní např. stigu, ale jejich motorové pily, tj. i castor a alpina nevyvíjela ani jedna z uvedených firem. Tyto jsou nebo aspoň v nedávné době byly licenční... celý příspěvek >
Kladivo Fiskars 5Kg, 11.12.2009
Kolika sekerami fiskars jste něco štípal? Které jsou ty lepší?
Motorová píla zn. Timbertech, 28.11.2009
Oulegon, krásná retro klasika, která přeřízne špalek hned napotřetí. A.W.
Čím čistit karburátor?, 14.11.2009
Za 33 eur lze koupit celou ultrazvukovou čističku. A.W.
Mazání lišty řetězové pily, 8.11.2009
Je velký rozdíl vylít olej na jedno místo a "rozprášit" jej v jemné mlze po velkém prostoru (les). Jemnou mlhu oleje na velké ploše řasy a půdní bakterie bez obtíží rozloží. Samozřejmě doma, kde se řeže na jednom místě, je lepší řezat nad... celý příspěvek >
Spätný náraz, 6.10.2009
Brzda při zpětném vrhu funguje bez ironie skvěle. V lese vidám floutky, kteří odvětvují tak, že mají strom u levé nohy, takže ruka je vychýlena mimo brzdu, stojí nad kmenem obkročmo nebo mají levou ruku na držadle příliš posunutou vlevo - opět mimo... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika