Příspěvky uživatele - 174.65

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Motorová pila Oleo-mac 947, 19.9.2009
Ad poslední věta - pokud pila maže, tj, z mazacího otvoru pily v provozních otáčkách teče olej, může to být nesprávnou lištou, kdy nesedí mazací otvory pily a lišty proti sobě (různé pily to mohou mít jinak), a olej se nedostává mezi vodicí články... celý příspěvek >
Motorová pila do 6000, 1.9.2009
Veď je to všetko to isté... Napsal člověk, co v životě nic jiného než bau výrobek nedržel :-).
Motorová pila do 6000, 27.8.2009
2 Gl. Asi jsem rozmazlený, ale vědět, že na mne v kůlně čeká pila za 6000,- tak by se mi tam ani nechtělo :-). Pokud je tazatel zvyklý na nějakou lepší pilu, může být slušně zklamán, pokud ne, není co řešit.
Pila táhne do strany, 18.8.2009
Uff, proč mi stále podsouváte něco, o čem jsem nepsal? O těžišti nebyla řeč. Prosím, přečtěte si pozorně, co jsem napsal, a to včetně 3. uvedených důvodů, proč k tomu dochází. Takže znovu: vodicí lišta se na levé hraně vždy opotřebovává více, a... celý příspěvek >
Pila táhne do strany, 18.8.2009
44.51: Ale já nebyl tázán 245.249 na ohnutou lištu, ale na zhoblovanou ke straně. Navíc jsem jasně uvedl, že se tak děje u pil, kde obsluha lištu neotáčí.
Životnost motorů Honda GCV, 9.8.2009
Pro 280.7 Uvažujte trochu, dle vaší "logiky" má dieselový motor, který má o 1/6 nižší spotřebu než benzínový, má tedy taktéž o tolik nižší emise? Nemá. Nelze klást rovnítko mezi spotřebu a emise. Spotřeba je v obou případech míněna hodinová, emise... celý příspěvek >
Jaké ponorné čerpadlo, 3.8.2009
Mohu doporučit AL-KO twin combi za cca 2200,- Kč. Utáhne i jílovité bláto ode dna, a navíc má funkci navíc - spodní část s otvory lze teleskopicky zasunout do těla čerpadla tak, že po té s ním lze vyčerpat vodu až do dna.
Metaltec, 23.7.2009
Liqui Moly používá pouze sulfát molybdnatý (molyka), stejně tak jako fuchs, ale nelze šmahem říct, že ostatní aditiva používají totéž. Zpravidla nepoužívají, navíc molyka ve spalovacím motoru funguje až na hranici přidírání, tzn. při extrémních... celý příspěvek >
Zkušenosti s motorem Briggs 5,5 HP, 20.7.2009
Fůj, napsal jsem slušní místo slušný, no nic. Ano, gufera s ložisky jsou v klidovém stavu nad olejovou náplní. Olej SAE 30 není určen pro zimní provoz. Už se to tu probíralo mockrát, a nikdy se nedošlo ke shodě, ale můj názor je, že doporučení... celý příspěvek >
Royal Einhell 4.1, 18.7.2009
V návodu k tomuto motoru (kultivátor) jsem měl napsáno 10W-40 a na víčku olejové měrky byla visačka 15W-40 only. Vzhledem k tomu, že zimní viskozita je v létě lhostejná, používal jsem 15W-40. MMCH, nelétal vám oddechem spíše 10W-30?
Kosa, 17.7.2009
Klepu kosu tak, že opačný konec kosiště zapíchnu v potřebné výšce do oka v plotu, sedím na kozlíku, kosu mám položenou spodní částí na babce a otočenou ostřím od sebe.
Vrtací a sekací kladivo, 17.7.2009
Otvor na dveře s tím v pohodě vysekáte. Jak již bylo řečeno, práci si usnadníte, když zeď naříznete flexou, už proto, že budete mít čistý obdélník, a ne bachratou díru. 6,5 Joule je více než dost, ale nejde jen o to, ale i o poměr síla/hmotnost, a... celý příspěvek >
Dakr FD-3, 13.7.2009
Dakr FD3 jsem v ruce neměl, ale MF 70 jsem si půjčil, a přestože vážím asi 92 kg, a mám slušnou fyzičku, lítal jsem za tím jako papírovej čert. Jistě, že to chce trochu cviku, ale ta sekačka, zejména při zatáčení, umí hodit velmi ošklivě. Musím... celý příspěvek >
Jakou zavadu muze zpusobit nadmerne mnozstvi oleje v motoru?, 11.7.2009
Nadměrné množství oleje může přes oddech zaolejovat, a tím zničit vzduchový filtr. Dále se může dostávat více oleje a pod větším tlakem do hlavy motoru, čímž může dojít k provalení ventilových gufer. Ale 1 cm, to je tak na hranici, osobně bych trochu... celý příspěvek >
Nitěnky ve studni, 10.7.2009
http://www.youtube.com/watch?v=TcKpx2DxGwY V odkazu je video s koloniemi nitěnek v kanalizačním systému. Majitelce studny doporučuji neklikat.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika