Příspěvky uživatele - 51.27

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Malotraktor Yanmar F20D, 5.4.2009
Myslím si, že je potřeba jen poupravit vlečku tak aby těžiště korby nebylo na ose nápravy vlečky, ale trochu směrem dopředu k traktoru, tak aby zatěžovala nápravu traktoru. Uzávěrku opravit. Já tahám s menším traktorem na ojetých pneumatikách v lese... celý příspěvek >
Vyhrabávač staré trávy a mechu - MF70, 30.3.2009
Není potřeba vymýšlet vymyšlené, stačí jen použít pásový obraceč k MF.
Japonský malotraktor Kubota, 15.3.2009
Já mám též zkušenost z Polsko, koupil jsem MT 470D, 18,5 hp, 4WD za cca 55000Kč, byl trochu otlučený s vytrhanou elektroinstalací, 500 mh, nic extra jsem od něj nečekal a žádnou pomoc prodejce do budoucna neočekával. Po opravě elektro instalace ... celý příspěvek >
Japonský malotraktor Kubota, 14.3.2009
http://www.allegro.pl/search.php?sg=0&string=iseki http://www.allegro.pl/search.php?string=kubota&category=16704&buy=0&new=0&pay=0&vat_inv=0&personal_rec=0 http://www.allegro.pl/search.php?string=mitsubishi&category=1... celý příspěvek >
Japonský malotraktor Kubota, 13.3.2009
Jen bych chtěl připojit, že co se týká prodejců v Polsku, je to stejné jako v ČR -jsou tam dobří i špatní, co se týká původu traktůrků ten je stejný-na základě fota a ceny si objednají v Japonsku kontejner traktůrků, když jim přijede tak je umyjí,... celý příspěvek >
Husqvarna 575, 8.3.2009
Ne, můj nick je brouk pytlík.Ale teď vážně, já jsem tady schválně nepsal jakej olej používám, tak je to obyčejná M6,není to z mé hlavy to se přiznávám.Před lety ještě jako zaměstnanci jsme měli školení a přišel tam pan inženýr z výzkumného... celý příspěvek >
Husqvarna 575, 7.3.2009
Tak vidím že se ani představovat nemusím, jméno jste mi dali sami- brouk pytlík.Jinak se mnou je to tak: jsem těžař profesionál 15let v lese teď už to nedělám protože za 100 za kubík, se to dost dobře dělat nedá.Těď jezdím prořezávat a kácet... celý příspěvek >
Husqvarna 575, 6.3.2009
Můžeš mi vysvětlit kdy se ti pila točí na max. otáčky při normální práci?Já se s nikým o ničem hádat nemusím i když je pravda, že už jsem taky nějakýho odborníka viděl, co ladí pily tak že při plným plynu takzvaně čtyřtaktují.Jak jsi na to přišel, že... celý příspěvek >
Malotraktor STS-T-204, 4.3.2009
Je to Jinma 204, každý je prodává pod svojím označením, nicméně vše byly vyrobeny v jedné továrně v Číně, cena FOB Shangai 5350 USD včetně CE certifikátu.
Husqvarna 575, 4.3.2009
Tak to pořád neřeš, je to tak a funguje to na výbornou, pokud ovšem budeš používat olej co předepisuje výrobce, tak ti takhle naladěná pila vydrží tak tři měsíce. A pročpak si vlastně myslíš, že to není tak jak řikám?Ty si myslíš že se ta pila do... celý příspěvek >
Husqvarna 575, 3.3.2009
No to je jasný že mi nevěříš, protože slováci jsou prolhaný.Nebo jak oni trefně říkají klamári.Tak mi nevěří už ze zásady ale je to prostě tak. A jestli mi věříš, nebo nevěříš, to už je prostě jen tvoje věc.
Husqvarna 575, 2.3.2009
Já s pilou taky občas řežu ale když jsem se rozhodoval jestli si ji mám koupit novou tak mě odradila především ta váha. Zůstal jsem jsem proto u předchozího typu 372xp s tou jsem nadmíru spokojen.Je to dostatčně silná a dobře ovladatelná pila s... celý příspěvek >
Palivová přísada do benzínu, 2.3.2009
Podle mě je škoda času zabejvat se přemejšlením o blbinách- já tam nedávám nic a jede mi to taky dobře, uskladněte si to v suchu aby to nemělo velký rozdíly v teplotách protože na válci kondenzuje kyselá voda a hezky to zevnitř rezatí.A pamatujte na... celý příspěvek >
Jaký stroj na 5ha pastvin pro několik koní, 16.2.2009 Obsahuje fotku
MT470, nikomu to asi nic neřekne, byl to mezityp pro Francii, podobá se Mitsubishi, Iseki 1610
Jaký stroj na 5ha pastvin pro několik koní, 16.2.2009
Celkově 7ha, 3 ha les, zbytek louky +  co si kdo vyprosí. Servisuji sám, ze začátku jsem jen vyměnil všechny náplně a filtry, teď je každých 100 mth měním olej a filtr. Vlek má 1300kg, tak je potřeba B a E pro B. Měl jsem před tím 3... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika