Příspěvky uživatele - 51.27

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dočasný sklípek, 28.9.2009
Rád bych Vás požádal o radu jak zřídit dočasný sklípek. Bohužel letos mně nevyšel čas na stavbu normálního sklepu, proto bych rád nalezl rychlé a levné řešení na uskladnění jablek (cca 3q), brambor  (2q), kořenové zeleniny (1q). Volného prostoru... celý příspěvek >
Uzavírací strojek na konzervy, 28.9.2009
Prosím o radu, kde lze zakoupit náhradní díly na uzavírací přístroj na konzervy - výrobce OPP Kroměříž. Děkuji Honza
Čistíme studnu, 21.8.2009
vynda se puvodni cerpadlo, misto nej se da Malys - pro cisteni se hodi jeho vibrace a sani spodem.  cerpadlo spustit za chodu az ke dnu a koukat, co tece z hadice. kartac a tlakova voda se nehodi. tak snad az potece cista voda na zaver nasypat... celý příspěvek >
Živý plot z dubu?, 2.7.2009
doporucuji plot vysadit z habru nebo buku. Buk ma vyhodu v tom, ze roste i ve stinu pod velkymi stromy. Listi je pod kerem snad pul roku neustale...
Minirůžičky - pěstování v záhonku?, 9.6.2009
Opravdu na záhonu více rostou a obráží než v nádobě, to mám vyzkoušeno. J.E.
Břečťan na zelenou střechu?, 9.6.2009
U břečťanu je výhoda, že je zelený celý rok, ale nevýhoda je, že pomalu roste. Přísavník roste velice rychle, ale zas není zelený v zimě. Zkombinovat je dohromady jsem ještě nezkoušela, ale možná by to mohlo být zajímavé.
"Skalka", 26.5.2009
Dobrý den. Mám stráň. Vykáceli jsme ji, přijel bagr upravil ji. Na vrch jsme vysadili thůje. A teď ten dotaz. Než jsme se dostali k realizaci, lehce mi zase zarostla. Mohu použít randap, aniž bych zahubila thůje, nebo musím vytrhat? Až bude znovu... celý příspěvek >
Živý plot kolem dětského hřiště, 26.5.2009
Moc děkuji za rady. Ta mochna se mi líbí. Jen bych se zeptala jak je to s hmyzem? Když tak hezky kvete nebude jím obalená?
Živý plot kolem dětského hřiště, 25.5.2009
Ano, vím, že děti nejsou hloupé. Ale vzhledem k tomu, že hřiště nebude jen pro mé děti, chci předejít stížnostem maminek.
Živý plot kolem dětského hřiště, 25.5.2009
Dobrý den. Prosím o radu. Zakládám dětské hřiště. Je na stráni, tak bych ho potřebovala ohraničit živým plotem. Jenže nevím, co vysadit??? Nesmí být pichlavý, aby se děti neporanili. Nejedovatý bez bobulí. Nejlépe prakticky bezúdržbový a aby nebyl do... celý příspěvek >
Bionafta, 17.5.2009
Jezdil jsem na bionaftu novou oktávií až do jejích 150000km, potom jsem přestal jelikož se změnila daňová politika a cenově to již nebylo zajímavé. Měl jsem oproti naftě o 0,4 l vyšší spotřebu, rozdíl ve výkonu jsem nepoznal, jezdil jsem každý den,... celý příspěvek >
MT 7 Uni, 5.5.2009
Nevím jak je to s náhradou originálu dvoutaktu, mluvil jsem o náhradě Fuji Robin motorem Kama KG270. Myslím, že stačí se podívat na nákres motoru Kama a porovnat s vaším orig. motorem, hned budete vědět na čem jste
Zavzdušněné čerpadlo u malotraktoru yanmar, 2.5.2009
Na vstřikovacím čerpadle je obvykle šroub s šestihranou hlavou-povolit a nechat téct naftu dokud nejde bez vzduchu. To obvykle nestačí jelikož vzduch přes tyto vstřiky těžko prochází-je potřeba povolit převlečné matky u vstřiků a točit startérem... celý příspěvek >
MT 7 Uni, 5.4.2009
Vyrobená v Číně
MT 7 Uni, 5.4.2009
Do těchto strojů se též dávali motory Robin-Fuji, 270ccm, dají se u nás dobře koupit ale jejich cena a především cena náhradních dílů je neskutečná. Alternativou může být čínský motor Kama KG 270, přímo od dovozce za cenu do 10000,-, konstrukčně až... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika