Příspěvky uživatele - 51.27

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdo prosím poradí s názvem tohoto keře, 4.11.2010
Není zač, mám vysazený kultivar Pink Dawn v zahradě. Na jaře jsem ji kupovala, do podzimu vyrostla do 1,5 m, ale kvetla zatím jen málo. Na zimu se ji chystám hodně zakrýt a uvidím, co vydrží.
Kdo prosím poradí s názvem tohoto keře, 4.11.2010
Dobrý den, myslím, že je to Chitalpa tashkentensis.
Zná někdo název keře?, 3.11.2010
Dobrý den, opravdu ty plody teď moc parády nenadělají. Moje kolkwitzie je zatím ještě mladá, ale kvetla hned první rok, teď je tři roky stará a má asi 1,5 m. Myslím, že keř z obrázku paní Aničky je také hodně přehuštěný, pokud by byl pravidelně... celý příspěvek >
Zná někdo název keře?, 2.11.2010
Musím souhlasit s pánem přede mnou, myslím, že málokdo použije v zahradě kolkwitzii jako solitér, ale jako pozadí do smíšeného záhonu, nebo do skupin keřů, proč ne. Myslím, že její převislejší habitus malebný je. Já ji mám v zadní části trvalkového... celý příspěvek >
Zazimování trvalek na terase, 19.10.2010
Dobrý den, levandulím na zimu ostříhejte jen odkvetlé květy, střih se provádí až na jaře. Teď už určitě schovejte muškáty, pokud ještě nepomrzly, rozmarýn a bazalku, nevím zda máte vytrvalou, nebo jednoletou. Květináče obalte, jak už psala paní... celý příspěvek >
Zapas sezony: lebeda - trava, 26.7.2010
Dobrý den, myslím, že pokud byste zvolil nižší výšku sečení, lebedy byste se zbavil i tak. Zakládali jsme před domem trávník před rokem a půl, měli jsme s lebedou taky problém. V době, kdy trávník dosáhl výšky cca 8 cm, jsme začali sekat vřetenovou... celý příspěvek >
Má někdo zkušenost s pěstováním Tamirinu?, 18.7.2010
Tamarind u nás nevypěstujete.Pokud semena vůbec vzejdou, rostlinky budou slabé a v zimě uhynou.Jde o tropický strom vzhledem podobný našemu akátu, který vyžaduje teplo a světlo po celý rok.Snad v tropickém skleníku, ale plodit nejspíš stejně... celý příspěvek >
Syrová a klasická strava pro psa, 11.6.2010
meli jsme 9 stenat boxera. Vychovali jsme je a jejich mamu taky na syrove sekane bez koreni- proste na mletem mase s ryzi nebo testovinou. je to sice hodne prace(varilo se vzdy na nekolik dni dopredu a moc to skladovat neslo) ale udelal bych to... celý příspěvek >
Jak brousit nůž do sekačky, 30.5.2010
Já jsem tu kudlu vyvařoval, protože tam, co jsou ty vyhazovací lopatky na trávu, byla slabá jak papír. Znova jsem ji nabrousil, pak jsem ji vyvážil takhle. Do otvoru v noži vytočil na soustruhu špuntík ze silonu aby tam šel rukou ztuha zasunout v... celý příspěvek >
Orchidea, 13.2.2010
Dobrý den, v příspěvku paní Petry si myslím, že se jedná o druh Prosthechea (prosthechea cochleata). Mám ji též doma. Dana
Jak na kuny, 15.1.2010
Na chate mam kunu v podkrovi. Plasic z Kunovic zabral jen na chvilku. Tak jsem dal na pudicku plasice celkem 3. Kuna se odstehovala, nalezly do chalupy mysi. Plasice jsem zase vypnul a tak radeji posloucham nocni zivot kun..
Výběr tlakové myčky, 10.1.2010
První myčkujsem koupil za 700Kč -výprodej supermarket, vydržela jedno umytí auta, nekecám cca 20 minut práce(přerušovaně). Tahle skutečnost mě vyděsila a hledal jsem nějakou trošku trvanlivěší. koupil jsem Bosch AQUATAK 1350. mám jí dva roky když... celý příspěvek >
Pawpaw - Asimina, 26.10.2009
botanické znalosti spousty lidí jsou žalostné. Stále je mnoho těch, co nerozlišují jednodomé a dvoudomé rostliny od cizosprašných a samosprašných.
Dočasný sklípek, 29.9.2009
Děkuji za pomoc-slovo krecht mi nešlo na jazyk. S Vaší pomocí se mi oživilo a pomohlo vyhledat detaily na internetu. Děkuji
Podklad pro parkovací místo - kačírek, 28.9.2009
Já mám též pozitivní dojem s kačírkem-úplně tím nejlevnějším-vytáčkami. Na svém pozemku jsem ho již spotřeboval cca 160 t na výstavbu příjezdových cest a parkovacích míst, pod něj jsem dal zbytky stavebních materiálů a kamenů, které jsme vyzbírali... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika