Příspěvky uživatele - 51.27

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký dlouho kvetoucí keř před dům?, 17.2.2011
Souhlasím s paní konvalinkou, podmínky, které udává tazatel opravdu nesplňuje prakticky nic. Ještě mě napadá ořechoplodec, jako solitér vybrat kultivar s nápadnějším zbarvením, ale kvete později, případně z těch vzácnějších ceanothus, ale je ho třeba... celý příspěvek >
Založení nového trávníku na ploše zanedbané trávy, 9.2.2011
Dobrý den, jak už psali přede mnou záleží na tom, jak moc kvalitní trávník chcete. Po vyrašení stávajícího porostu použijte totální herbicid, bylo již zmíněno výše. Potom odplevelenou plochu projeďte rotavátorem, někdy bývá snazší na povrch doplnit... celý příspěvek >
Bezudrzbovy svah, 9.2.2011
Dobrý den, taky by bylo možné oddělit terasy suchými zídkami, vzniklé mezery mezi kameny můžete osadit skalničkami (již zmíněné nízké druhy mateřídoušky, rozchodníky, netřesky, polštářové floxy a řada dalších). Do zídek můžete začlenit... celý příspěvek >
Neznámá, 2.2.2011
Také si myslím že je to kalina, nejvíce asi odpovídá kalina tušalaj.
Topení do boudy, 31.12.2010
ja to resil koupenim topne folie co se dava za zrcadla v koupelne. tu jsem prekryl hladkym sololitem a na to styarou deku-  prisponkovat k podlaze... a je to.  jk
Informace o pěstování fíku - smokvoň, 12.12.2010
Úplně náhodou jsem objevil tuto diskusi. Jsem majitelem oněch fíkovníků ve Velkém Třebešově, pěstuji je zde od r. 1991, u svého domu v sousedství ještě o 3 roky déle. Koupil jsem dvě malé rostlinky v tehdejším JZD Kruh u Jilemnice, tehdy tam bylo... celý příspěvek >
Jakou kvalitu palubek na zahradu, 25.11.2010
Velice záleží na Vaší náročnosti, vesměs je "C o sukách i dost vypadaných, jenže je to přece jen dřevo, jen málokdy jsem měl v balíku popraskanou nebo "spálenou" palubku. Občas jsou oštípaná pera nebo drážky, ale vždy je to... celý příspěvek >
Jakou kvalitu palubek na zahradu, 25.11.2010
Dobrý den, máme ze Seca Borohrádek palubky C na všech stavbách, co v zahradě máme (dílna, domek na nářadí), dokonce z nich máme i podhledy v podkrovních pokojích a přijdou mi pěkné, rozhodně se na to koukat dá. Jednou jsme o víkendu potřebovali něco... celý příspěvek >
Co dělat po odkvětu orchideí, 24.11.2010
Dobrý den, taky my odkvetla a nechala jsem to tak, jak to zůstalo.Nedelala jsem s tím vůbec nic, a po kratší době my ze spodní části vyrazili nové výhony, na kterých budou nové kěty.Tak to zkuste a uvidíte.Spozdravem taktéž Kamila
Albizia, 23.11.2010
Albízie už mám opadané obě, tenhle týden je také určitě zazimuju. Ale zato zpododěr (Ceanothus) se zatím chová, jakoby žádná zima ani být neměla, listy má svěže zelené a ještě dokvétá, budu ho muset zazimovat tak. Je ten podzim takový divný, u... celý příspěvek >
Keře na jižní svah, 23.11.2010
Kalina vrásčitolistá je celkem nenáročná. Já ji mám vysazenou na slunci, vv trochu jílovité vlhké půdě na břehu koupacího jezírka a roste dobře. Když ji v parných dnech budete občas zalívat, tak to určitě zvládne. Řízkuje se letními řízky, koření pod... celý příspěvek >
Albizia, 16.11.2010
Také mám vysazenou albizii jul. E.H. Wilson na jižní straně před domem, už opadala, zatím zakrytá není, vzhledem k vysokým teplotám. Taky zkouším Summer Chocolate, vysazená je také na chráněném stanovišti na jižní straně, chystám se ji zabalit... celý příspěvek >
Zná někdo název těchto rosltin?, 12.11.2010
Dobrý den, nedá mi to, než se také připojit. Souhlasím s paní Lídou, listy u vajgélie jsou jemně pilovité,  a takové tužší, užší, svída má listy celokrajné, jemnější a větší. Také mi připadá, ža na obrázku je znatelné načervenalé zbarvení... celý příspěvek >
Magnolie - pěstování a střihání, 11.11.2010
Dobrý den, máme v zahradě magnólii velkolistou asi tři roky a zatím můžu říct, že roste opravdu hodně pomalu i oproti ostatním magnóliím, které mám. Tak Vám to asi bude trvat hodně dlouho, než trochu vyrostou. Nevěděl by někdo, jestli se dá tato... celý příspěvek >
Kdo prosím poradí s názvem tohoto keře, 5.11.2010
Děkuji za zkušenosti s chitalpou. Na Sibiři nebydlíme, asi 290 m.n.m. v údolí. Tak by to mělo být v pohodě, namulčuju kořeny a když budou hrozit větší mrazy, tak ji zakryju bílou textilií. Překvapilo mě, že teď na podzim listy nejdřív namrzly a pak... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika