Příspěvky uživatele - 14.151

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stroje danske značky Texas. Zkušenosti?, 11.7.2009
No nevím, na stránkách jsem např. poznal čínský křovinořez, který rovněž vlastním, a který se prodává pod různými značkami (a podstatně levněji). A ještě z nás dovozce dělá hlupáky, že se jedná o dánský výrobek a profi kvalitu. Zkrátka klasický... celý příspěvek >
Tovární malotraktor na silnici, 20.6.2009
Myslím tím rozdíl pro policisty. Když uvidí ploužící se dvoukolovou Vari nebo něco podobného, tak to nechají být. Ale multikára (je celkem rychlá) je určena pro provoz na silnicích a má mít papíry a to je rozdíl. Stejně tak některé udělané čtyřkolky... celý příspěvek >
Tovární malotraktor na silnici, 20.6.2009
Jenže multikára nebo jiný čtyřkolák a Vari, či jiná dvoukolová napodobenina je rozdíl. Vždyť Vari také oficiálně nesmí na silnici a jezdí jich v republice na tisíce bez pokut. A o tom pojištění - zeptejte se fundovaného pojišťováka, ty řeči tady jsou... celý příspěvek >
Tovární malotraktor na silnici, 18.6.2009
45.244 - můj podomácku vyrobený samohyb (podobný Vari) má jako identifikaci pro pojišťovnu uvedeno číslo motoru. Policajti mne za dlouhé roky 2x kontrolovali a nikdy proti jízdě na silnici (v dědině) nic neměli. Zajímal je alkohol a řidičák.
Křovinořez z Makra, 3.6.2009
V Makru je záruka 2 roky, tak jako jinde.
Jak čistíte po práci benzínovou sekačku?, 30.5.2009
Roxteedy: souhlas, těch 70 % jsem uváděl bez předčištění, pokud maglajs mechanicky odstraníte, pak tlaková voda dokáže přes integrovanou přípojku šasi celkem obstojně dočistit - vlastní zkušenost se sekačkou IBEA.
Sekačka Honda HRG 465 SDE, 30.5.2009
Systém Rotostop u Hondy slouží přednostně k vypínání rotace nože, ne jako bezpečnostní spojka.
Jak čistíte po práci benzínovou sekačku?, 30.5.2009
Věřte, čistit se vyplatí. Předchozí sekačka mi vydržela 13 roků, než mi odešel motor. Vždy jsem ji poctivě očistil tlakovou myčkou, občas promazal kolečka, na hřídel u motoru stříknul WD40 a sekačka ja jako nová. Ti, co nečistí, mají skelet do max.... celý příspěvek >
Levné a kvalitní ponor. čerpadlo, 30.5.2009
Otázka nanic. Z čeho bude čerpat, jaké množství, za jakou a po jakou dobu a jak často, druh tekutiny a její znečištění, prioritní je vyčerpání nebo přenos kapaliny, čerpání do volného prostoru nebo do výšky, či na zalévání zahrádky? Jinak např. v... celý příspěvek >
Stiga 53S - naplnění koše, 25.5.2009
Nemáte nůž namontován opačně? Mě se to jednou stalo.
Alko - Snapper, 12.5.2009
Opětovně varuji před koupí, na to, že má záběr 48 cm je velmi těžká (43 kg), neobratná, díky převodovému mechanismu se obtížně (s velkým odporem) manipuluje při couvání a hlavně - velmi špatné plnění koše. Po navrácení prodejci jsem si od něj přivezl... celý příspěvek >
Alko - Snapper, 10.5.2009
Lišty jsou tam proti oděru stromků spodním lemem plechu. Stejnou službu udělá kus nalepeného plastu. J.G.
Jakou sekačku?, 10.5.2009
Mám sekačku IBEA 4727 SP a paráda. Lehká, nádherně plní koš, sekání až k okrajům, záběr 47 cm, silný motor. Měl jsem již několik sekaček (některé jsem po vyzkoušení vrátil - např. Snapper) a musím říct, že je výborně dílensky zpracovaná (výroba... celý příspěvek >
Ohnutá kliková hřídel, 7.5.2009
Jaký nesmysl? Já jsem si během pár vteřin ověřil, že má pravdu. Chce to umět dělat s vyhladávačem.
Alko - Snapper, 28.4.2009
Ano, koupil jsem ji za 10000, i když doporučená cena byla téměř 13000. Jenže jsem si všimnul, že nůž je již použitý, tak mi dal prodejce slevu, že prý je to předváděcí model. Já se ale domnívám. že mu jí už přede mnou někdo vrátil. Za 15000 Kč bych... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika