Příspěvky uživatele - 14.151

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Má zkušenost s Hechtem 945, 11.4.2010
Hecht a originál Walbro? Cha, cha...
Hliníkový žebřík, 10.3.2010
Hailo mne vyšlo dráže než Alve, možná se od tý doby ceny zmněnily. Dbejte na to, aby šprušle měly 3 cm (2,5 je málo). Rozhodně těžší, rozdíl není tak veliký, ale v pevnosti (tuhosti) to poznáte.  P.G.
Výběr elektrické řetězové pily, 4.2.2010
A Dolmar je copak dražší? Na nejmenovaném internetovém a kamenném obchodě, kde sobě i známým s oblibou objednávám spoustu věcí stojí Dolmar ES 33A- 2430,- Kč a nejvyšší typ ES 2140A - 4090,- Kč. Tak si kupte Alko za 2160,- Kč, ktomu pořádnou lištu a... celý příspěvek >
Nikasil u dvoutaktu, 24.1.2010
Švagr má běžmou čínskou sekačku (motor snad kopie Hondy) a ta skutečně nemá ocelovou, ale litinovou vložku válce.
Pistni krouzek, 23.1.2010
Radek: Nenapadám zkušenosti servisáků, napadal jsem názor, že dva kroužky musí být lepší než jeden. Postřikovač -je to jeden z prvních kusů, které se k nám po revoluci dovezly do obyčejných prodejen. Tuším 320, musel bych se jít podívat. Informaci o... celý příspěvek >
Pistni krouzek, 22.1.2010
Názor " čím víc kroužků, tím lepší" mi připomíná "víc proužků - víc adidas". Chlapi, kdo z vás se zabývá motory na profi úrovni, že děláte takové závěry? Já jsem k tomu pouze přičichnul před lety na fakultě a nedovedete si... celý příspěvek >
Porisko sekery, 22.1.2010
Nenamáčet!!! Nová topůrka u všech nástrojů natírám fermeží. Toporo v sekyře, motyce aj., upnu např. ve svěráku tak, aby zaklínkovaná část byla vodorovně a tento konec několik dnů natírám fermeží, která se takto postupně vsakuje. Tím napuštěná část... celý příspěvek >
Motorova benzinova pila k baraku, 14.1.2010
A proč benzínovou? U baráku je motorová mnohem výhodnější.
Rozdíl mezi Kultivátor a Rotavátor, 30.12.2009
Kdysi se užíval pojem kultivátor jenom na pevné závěsné nářadí za traktor, či jinou mechanizaci, sloužící k prokypření zorané země, či provzdušnění škraloupu např. mezi řádky ve vinohradě, čímž se zároveň zabraňovalo rozrůstání plevelů. Typický je... celý příspěvek >
Naviják a pluh pro ruční orbu, 28.12.2009
S navijákem ořu přes 20 let. 1)  800 W je málo, min. příkon elektromotoru je alespoň 1,1 kW.  2) používám upravený kravský pluh, pro koňský nedosáhnete potřebné rychlosti orby - bez úprav špatně převrací. Od konce orby k plotu je zapotřebí... celý příspěvek >
DSK317 - repase, 18.11.2009
Nejspíš to popisuji nepochopitelně. Na Teře a Varině jezdím 25 let a myslím, že brzdění mototem považují za nemožné pouze ti, kteří za řídítky těchto strojů nikdy neseděli, nebo jezdí jenom po rovině.
DSK317 - repase, 18.11.2009
Dobře popsáno, ale obávám se, že pro mnohé zúčastněné nepochopitelně. Zkrátka, když se při jízdě z kopce fréza rozjede a vy před tím neuberete plyn, tak se spojka nerozpojí a vy můžete brzdit motorem, i když je zapalování motoru vypnuto. Je to... celý příspěvek >
DSK317 - repase, 18.11.2009
To znamená, že jste s Varinou (Terinou) nikdy s kopce nejeli bez brzd. Když se spojka kousne, tak nepustí (nerozpojí se).
Malotraktor Vari Honda nebo kultivátor od Mountfieldu?, 12.10.2009
Sám mám Varinu, u které je dobře vyřešen přenos z poloos na kola. Já většinou využívám zapojení tzv. řehtačky, která působí jako falešný diferenciál (pro jízdu dopředu). U MKS je tuším řešení zcela nanic) - kola se můžou pootočit o téměř celou... celý příspěvek >
Stroje danske značky Texas. Zkušenosti?, 20.7.2009
Tak jsem se podíval do návodu k použití mý VeGA GC 430B a parametry jsou až na malé odchylky stejné. Myslíte si, že stejné označení je náhoda? Rozdíl ve váze je věc přesnosti údajů (s jakým vybavením bylo měřeno). Zkrátka to je kopie starého... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika